Kuo vadovautis: rekomendacijomis ar savo intuicija?

Klausimas: Norėčiau žinoti, ar teisinga būtų studijuoti pagal tai, kaip yra patariama Korėjos mokinių bendruomenės svetainėje, ar daryti tai intuityviai? Kai kurie mokiniai eina per asmeninio meistriškumo kursą žingsnis po žingsnio, kaip tą daryti pataria svetainė, tuo tarpu kiti praleidžia asmeninio meistriškumo kursą ir studijuoja knygas, skirtas gimimo traumai gydyti, nes taip jiems rodo jų intuicija. Aš noriu praleisti asmeninio meistriškumo kursą ir anksčiau pradėti traumos gydymo procesą, nes noriu kuo greičiau išspręsti savo pirmykštės savasties keliamas problemas. Taip pat turiu savo standartus, kurių ketinu laikytis, eidamas žingsnis po žingsnio nuo mokymų pagrindų, ir todėl kartais tarp šių dviejų dalykų iškyla konfliktas. Norėčiau žinoti, kokia tvarka jūs, pakylėtieji mokytojai, rekomenduotumėte mokiniams studijuoti mokymus šioje dispensacijoje.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, kaip ir visada, turite individualiai susiderinti su tuo, ko jums reikia. Jeigu turite tokį susiderinimą ir jeigu jis yra aiškus, ir jeigu neturite dėl jo abejonių, tuomet vadovaukitės juo. Tačiau jeigu šio susiderinimo neturite, arba jis nėra aiškus, jeigu dėl to abejojate, tuomet pradėkite nuo kurso į Asmeninį Meistriškumą ir toliau dirbkite eidami aukštyn. Neprivalote į tai žiūrėti labai griežtai. Galite pradėti nuo asmeninio meistriškumo kurso, o tuomet, kurį laiką su juo padirbę, galite gauti impulsą paimti knygą Jūsų dvasinių traumų gydymas, ir bent kurį laiką padirbėti su šia knyga. Jums nereikia būti visiškai linijiškiems su tuo, galite leistis vedami savo intuicijos.

Tačiau jeigu neturite aiškios intuicijos, tuomet rekomenduojame pradėti nuo pagrindų ir nuo jų tuomet kilti aukštyn, nes, žinoma, visas šis procesas buvo sukurtas eiti žingsnis po žingsnio. Jums yra duodami pirmieji žingsniai, o kai integruojate šiuos žingsnius, jūs tuomet statote ant jų tolimesniais žingsniais.

Iš tiesų yra taip, kad kai išstudijuosite visą Asmeninio Meistriškumo kursą, būsite geriau pasirengę pereiti prie savo dvasinių traumų gydymo. Tačiau yra akivaizdu, kad kai turite tokį mokymą, kaip mes jį čia perdavėme, yra žmonių, kurie šiais mokymais sekė ilgą laiką, ir todėl priežastis, dėl kurios mes perdavėme mokymus apie atskirąsias savastis, buvo ta, kad kritinė masė mokinių buvo pasirengę tiems mokymams. Jiems buvo teisinga paimti šiuos mokymus, net jeigu jie nebuvo išstudijavę visų knygų Asmeninio Meistriškumo kurse. Tad, vėlgi, laikykitės gairių, nebent turėtumėte aiškią intuiciją daryti kitaip, ir tuomet taip ir darykite.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels