Dangus

Motinos Marijos meditacijos metu jaučiamas diskomfortas

Klausimas: Daugiau kaip metus laiko praktikavau Motinos Marijos meditaciją gimimo traumai išgydyti, iš knygos „Išsigydykite savo dvasines traumas“. Praktikuodama šią meditaciją, po kurio laiko imu jausti diskomfortą, skausmą ir vidinę įtampą. Tuomet sustoju ir kuriam laikui padarau pauzę, o tada tęsiu toliau. Jaučiuosi lengvesnė nei prieš metus laiko, kai pirmą kartą pradėjau užsiiminėti šia meditacija. Gal galėtumėte pasakyti, ar viską darau teisingai?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Ukrainai.

Neturėtum įsikabinti savo protu tik į vienos kažkurios meditacijos ar invokacijos praktikavimą. Jeigu patiri tokią reakciją, kaip ją aprašei, kalbėdama tam tikrą invokaciją arba atlikdama tam tikrą pratimą, tuomet kurį laiką daryk kažką kita. Diskomfortas kyla dėl to, kad yra kažkas, ko nepamatei. Egzistuoja kažkokia atskiroji savastis, kurios dar nepamatei.

Taip yra arba dėl to, kad arba nesugebi jos šiuo metu pamatyti, arba nenori jos matyti. Turėtum atsitraukti žingsnelį atgal, pereiti prie kitų invokacijų ir pratimų, ir pažvelgti į šią problemą iš kitokio kampo, kitokios perspektyvos. Ir tuomet, reikia tikėtis, laikui bėgant prisikasi iki šių atskirųjų savasčių, pamatysi jų tikrąjį pavidalą ir leisi joms mirti, kad galėtum judėti toliau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels