Paveikslų naudojimas kalbant šaukinius

Klausimas: Neseniai man atėjo idėja google paieškoje paieškoti paveikslėlių, kurie galėtų vizualiai reprezentuoti Arkangelą Mykolą, Astrėją ir Sen Žermeną. Radau puikių paveikslėlių su liepsnojančiu kardu, mėlynai baltu kardu, ratu skriejančiu aplink Žemę, ir nuostabia violetine liepsna. Tad dabar savo invokacijas kiekvienam iš šių pakylėtųjų mokytojų kalbu naudodamasis šiais paveikslėliais. Kokios būtų jūsų mintys dėl šios technikos naudojimo, ypač violetinės liepsnos paveikslėlis man yra labai galingas.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Na, jeigu jauti, kad paveikslėliai pagerina tavo invokacijas ir šaukinius, iš tiesų gali juos naudoti. Tačiau taip pat yra daug žmonių, kurie jaučia, kad užmerkę akis ir sutelkę savo dėmesį vidun, jie gauna geresnį patyrimą. Nesakau, kad vienas iš šių būdų yra būtinai geresnis už kitą, darykite tai, ką jaučiate jums esant teisingiausia.

Tik pasakysiu, kad kai jau esate įgiję daugiau patirties šaukinių ir invokacijų kalbėjime, geriausią patyrimą gausite eidami vidun ir pajausdami tiesioginį ryšį arba tiesiogiai patirdami mokytojo, kurį kviečiate, buvimą. Ir šitai, žinoma, yra maksimalus rezultatas arba maksimalus poveikis, kurį galite gauti kalbėdami šaukinius ir invokacijas, kai turite vidinį ryšį su mokytoju. Gali užtrukti laiko tai išvystyti, ir todėl pradžioje, jeigu jums tai padeda, turėtumėte naudoti paveikslėlius, tačiau būkite atsargūs, kad savo prote nenuspręstumėte, jog turėtumėte visada naudoti paveikslėlius, nes, kaip sakiau, ateis toks laikas, kai galingiau bus eiti vidun.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels