Dangus

Šaukinių padauginimas

Klausimas: Esame mokomi, kad šaukinius turime kalbėti 3 arba 9 kartus. Ar tam, kiek kartų turime kartoti šaukinius, yra kažkokia prasmė ar priežastis?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas Seule, Korėjoje 2016 metais:

Kai šaukinį sukalbate daugiau nei vieną kartą, mums yra leidžiama padauginti šį šaukinį didesniu faktoriumi už jūsų šio šaukinio pakartojimų skaičių. Tad, kai šaukinį kalbate tris kartus, galime jį padauginti daugiau nei tris kartus. Tas pats galioja, kai jį kalbate 9 kartus, ir taip pat kai jį, pavyzdžiui, kalbate 33 ar 144 kartus.

Tuo nenorime pasakyti, kad ilgesnius šaukinius turėtumėte kalbėti 144 kartus, tačiau, jeigu kalbate mantrą, tokią kaip „Om Mane Padme Hum“ 144 kartus, tuomet egzistuoja tam tikras padauginimo faktorius. Taip yra dėl to, kad egzistuoja tam tikri skaičiai, kurie yra svarbūs fizinės materijos materializacijoje. Pavyzdžiui, trys simbolizuoja Tėvo, Sūnaus ir Šventosios Dvasios trejybę.

Devyni kart devyni taip pat yra šventas skaičius ir taip toliau, galite matyti, kad yra daug tokių didelę svarbą turinčių skaičių. Mes apie tai nedavėme daug mokymų, tačiau jums tereikia žinoti, kad egzistuoja padauginimo faktorius.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels