Subalansuotas požiūris į naudojimąsi dvasiniais įrankiais

Klausimas: Tai būtų klausimas apie dvasinius įrankius. Ar kažkas pasikeitė šiais metais? Sukalbėjus rožinius, fizinis kūnas reaguoja kitaip. Jis linksta į miegą ir yra sunku išlikti sėdinčioje pozicijoje. Ir taip pat kartais yra neįmanoma dirbti, ar tai yra naujos aukštesnių dažnių energijos ar kažkas kita?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Nėra taip, kad vyktų kažkokie bendri universalūs pokyčiai visiems žmonėms, tačiau kai kurie žmonės gali pereiti tam tikrus ciklus, kuomet jiems tampa sunkiau kalbėti invokacijas arba šaukinius. Jūs, dėl įvairių priežasčių, galite jaustis norintys miego. Taip pat galite pereiti tam tikrus periodus, kai tiek daug šviesos atiteka į jūsų keturis žemesniuosius kūnus arba jūs atliekate tokį intensyvų darbą su savo psichologija, kad tampa sunku susikoncentruoti į praktinius dalykus.

Jeigu matote, kad pasiekėte tašką, kai nebegalite funkcionuoti savo kasdieniniame gyvenime, tuomet padarykite pertrauką, nekalbėkite tiek daug rožinių ir invokacijų, arba padarykite pertrauką nuo jų ir iš viso jų nekalbėkite. Mes nesiekiame jums perduoti įrankių, kuriais jūs per prievartą atneštumėte kažkokius pokyčius, ir galite matyti, jeigu paieškotumėte internete, kad yra žmonių, kurie per prievartą privertė Kundalini pakilti arba tai įvyko spontaniškai, ir šiuos žmones tai tuomet labai stipriai sutrikdė. Kai kuriems žmonėms gali nutikti taip, kad tiek daug šviesos atiteka į jų keturis žemesniuosius kūnus, kad jų kūnai nesugeba jos pakelti.

Tai gali reikšti, kad jūs galite panirti į miegą, tai taip pat gali reikšti, kad galite patirti įvairius pokyčius, dėl kurių jums gali pasidaryti sunku funkcionuoti savo kasdieniniame gyvenime. Tačiau tai yra individualus ciklas, per kurį jūs einate, tad mes patartume tiesiog padaryti pertrauką, užuot kažką darius per jėgą. Nėra taip, kad rožinių ar invokacijų kalbėjimas sukelia šią būseną, tačiau tai gali sustiprinti kažką, kas vyksta jūsų keturiuose žemesniuosiuose kūnuose, ir būtent dėl to jums gali būti reikalinga padaryti pertrauką.Taigi, Motina Marija dar nori prie to pridurti, kad šiais metais planeta eina per šeštojo taikos spindulio iniciacijas, tad tai gali turėti tam tikrą poveikį individams. Todėl jie gali kontempliuoti visą šią ramybės koncepciją ir, žinoma, naudotis Nados knyga, jeigu ji jiems yra prieinama.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels