Dangus

Šviesos iškvietimas ir skausmo kūne pojūtis

Klausimas: Ar dažnai žmonėms pasitaiko patirti įvairių rūšių skausmą kūne iškvietus šviesą per invokacijas ir šaukinius?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Ne, tai nėra dažnas reiškinys, tačiau iš tiesų gali taip nutikti. Yra žmonių, kurie tai gali kurį laiką patirti, ir tai, vėlgi, vyksta dėl to, kad iš tiesų nėra jokios realios atskirties tarp fizinio kūno ir emocinio/mentalinio kūno. Jie yra viena susieta visuma. Kai pradedate kalbėti šaukinius ir invokacijas, iškviečiate šviesą į savo, tarkime, emocinį kūną, ir ji tuomet pradeda kelti į paviršių visas tenai esančias iškreiptas energijas, ir tai gali taip pat paveikti fizinį kūną, ir šį poveikį jūs galite jausti kaip skausmą.

Taip pat fiziniame kūne gali egzistuoti įvairūs disbalansai, kurie kurį laiką gali sustiprėti dėl emociniame kūne vykstančios sumaišties, pavyzdžiui, jeigu vyksta tam tikrų padarų ištraukimo procesas, kurie dar nebuvo pilnai pašalinti, arba jeigu egzistuoja energija, kuri dar nebuvo pilnai transmutuota. Tad, žinoma, egzistuoja ryšys tarp keturių žemesniųjų kūnų, ir būtent dėl to tai, kas veikia tris aukštesniuosius kūnus, gali persiduoti į fizinę plotmę ir gali jums sukelti skausmo pojūtį ar netgi tam tikrus medicininius simptomus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels