Dangus

Už Kristaus teismo prašymų slypinčios intencijos

Klausimas: Ar yra pagrįsta dažnai kviesti Kristaus teismą asmeniui, kuris nužudė keletą žmonių ir jam pavyko su tuo išsisukti? Galbūt jis naikina įrodymus ir toliau planuoja žeisti kitus? Ar susikursime karmą dažnai išsakydami tokius prašymus šiuo atveju?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Na, tai priklausys nuo proto būsenos, iš kurios išsakysite prašymus. Jeigu prašymus išsakysite su baime arba pykčiu, iš tiesų susikursite karmą. Jeigu būsite prisirišę prie konkretaus rezultato, susikursite karmą. Turite ištirti savo motyvus ir turite suvokti, kad jeigu išsakėte Kristaus prašymus keletą kartų – tuomet tiesiog tai paleiskite – leiskite, kad praeitų šiek tiek laiko.

Bet tuomet taip pat ryžkitės ištirti: „Ar esu prisirišęs prie specifinio rezultato? Ar noriu pamatyti šį asmenį nubaustą?“ Ir tuomet jums reikia į tai pažvelgti, ieškoti atskirųjų savasčių, kurios tai skatina, ir tuomet tai paleiskite. Jeigu sugebėsite įveikti tas atskirąsias savastis, galėsite prašymus išsakyti iš neutralios proto būsenos, ir tuomet jie turės didesnį poveikį.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels