Virtuali realybė kaip įrankis dvasiniame kelyje

Klausimas: Koks yra technologijos, kurią mes jau materializavome, potencialas palaikyti savitranscendenciją? Ar gali, pavyzdžiui, VR (virtuali realybė) mums padėti peržengti tam tikros proto dėžutės ribas? Kokios būtų jūsų mintys apie tai? Ar panirimas į virtualų patyrimą turi potencialą padėti mums transcenduoti mūsų status quo? Aš tai įsivaizdavau kaip kažką panašaus į tai, kaip jūs aprašote savo eterinius ašramus, kuomet matome savo pasąmonės įvaizdžius ir formas, kurie yra rodomi ekrane.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2020 m. vebinare „Moterų išlaisvinimas“.

Esi visiškai teisus matydamas, kad yra daug technologijų, kurios gali būti panaudotos pozityviam tikslui. Virtuali realybė čia yra vienas iš tokių pavyzdžių, su kuria jūs labai gerai galėtumėte, jeigu turėtumėte viziją, arba jeigu žmonės būtų atviri vizijai, sukurti virtualios realybės aplinką, kuri būtų specifiškai sukurta mesti iššūkį tam tikroms proto dėžutėms. Ir būtų galima parodyti, kad egzistuoja visiškai kitokia perspektyva į tam tikrą gyvenimo aspektą nei tai, kuo jums buvo įdiegta tikėti nuo vaikystės.

Jūs taip pat galėtumėte sukurti tam tikras virtualios realybės aplinkas, kuriose galėtumėte turėti kažką panašaus į tai, ką mes aprašėme Kelio į Asmeninį Meistriškumą knygose apie įvairius savo ašramus, kuriuose galime parodyti tam tikrus dalykus ekrane. Tai negalėtų, su dabartine technologija, būti tai, ką jūs iš tiesų turite savo keturiuose žemesniuosiuose kūnuose, tačiau jūs vis dar galėtumėte užprogramuoti kažką į tą aplinką, kas būtų paremta bendromis tendencijomis, kuomet, pavyzdžiui, žmonės galėtų įsisąmoninti pyktį ir savo tendenciją reaguoti pykčiu į tam tikras situacijas ir stimulus.

Čia būtų galima užprogramuoti daug ir kitų dalykų. Tiesą sakant, egzistuoja realus potencialas, kad per ateinantį dešimtmetį ar šie tiek ilgiau, kai kurie progresyvesni psichologai gali pradėti bendradarbiauti su kai kuriais progresyvesniais kompiuterių programuotojais, ir jie gali sukurti šias programas, kurios galėtų padėti žmonėms spręsti įvairias psichologines problemas. Tai galėtų būti tam tikra virtuali geštalto terapija.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels