Asmeninio pakylėtojo mokytojo pasirinkimas

Klausimas: Kaip man atpažinti ir pasirinkti tinkamiausią guru arba pakylėtąjį mokytoją? Ar galiu tiesiog sukalbėti šaukinį arba invokaciją specifiniam pakylėtajam mokytojui, prie kurio traukia širdis?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Korėjoje 2017 metais.

Mano mylimieji, jūs, žinoma, galite pasirinkti išoriniu protu, ir kai kurie žmonės iš pradžių tą ir daro. Kuomet jie turi tam tikrą mokytoją, kurio diktavimus jie skaitė arba girdėjo. Juos patraukė mokytojo kalbėjimo būdas arba mokytojo naudojami samprotavimai ir logika. Tad jie priima sprendimą išoriniu protu. Tačiau visada yra efektyviau sprendimą priimti širdimi, ir tai iš tiesų net nėra sprendimas, tai tiesiog yra trauka arba artimumas tam tikram mokytojui, kuriuos jaučiate savo širdyje. Jeigu tai jaučiate, tuomet laikykitės to, kalbėkite šaukinius ir invokacijas tam mokytojui, klausykite diktavimų, skaitykite diktavimus, ir tuomet siekite susiderinti su šiuo mokytoju. Jeigu neturite stipraus pajautimo širdyje, tuomet, kad ir kuris mokytojas jus labiausiai trauktų, kad ir kokiu būdu gebėtumėte tai pajausti – tuomet kurį laiką susitelkite į šį mokytoją. Klausykite diktavimų, skaitykite diktavimus, kalbėkite šaukinius ir invokacijas, tačiau būkite atviri faktui, jog labai gali būti, kad nedirbsite su vienu konkrečiu mokytoju visą savo likusį gyvenimą ar daugelį metų.

Yra daug mokinių, kurie turi tam tikrą mokytoją, kuris, taip sakant, atvedė juos į mokymą, atvedė juos į kelią ir jame įtvirtino, o tuomet, po kurio laiko, jiems reikia pereiti pas kitą mokytoją. Tad visada prisiminkite, kad dvasinio kelio tikslas nėra pagilinti savo intelektualinį supratimą, tikslas yra sustiprinti intuicinius gebėjimus, intuicinį žinojimą. Todėl turėtumėte visada būti atviri intuityviam vedimui, kad dabar atėjo laikas susikoncentruoti į kitą mokytoją, ir tuomet jūs, žinoma, tą ir darote. Ir tuomet kurį laiką siekiate susiderinti su šiuo mokytoju, kol sulaukiate vedimo, kad atėjo laikas pereiti prie kito mokytojo. Jeigu neturite absoliučiai jokių mokytojų, kuriems jaustumėte stiprią trauką, tuomet, žinoma, siūlome jums imti studijuoti Kelio į asmeninį Meistriškumą kurso knygas, ir pradėti studijas nuo pirmojo spindulio, kuriam vadovauja Mokytojas MOR, ir tuomet eiti keliu aukštyn. Ir tuomet, esu tikra, jog, dirbdami su šiomis knygomis, iš tiesų pradėsite jausti, su kuriuo mokytoju jums reikia dirbti toliau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels