Asmeninis saugumas

Klausimas: Ar įmanoma įgyti asmeninį saugumą ir apsaugą be jokių fizinių pastangų, kai tuo tarpu kiti žmonės pasaulyje patiria dideles kančias?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Rusijoje, Novosibirske 2017 metais.

Mano mylimieji, turite suprasti, kad, kai esate fizinėje oktavoje, kai esate fiziniame įsikūnijime, esate pavaldūs laisvos valios įstatymui, ir todėl nėra jokių garantijų. Nuo tos akimirkos, kai nusprendžiate nusileisti į fizinį įsikūnijimą, negalėsite susikurti absoliutaus saugumo. Žinoma, yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti trumpalaikėje perspektyvoje. Galite kviesti dvasinę apsaugą iš Arkangelo Mykolo ir kitų mokytojų, ir tai gali jums suteikti tam tikrą apsaugą.

Jūs, žinoma, galite siekti kelti savo sąmonę, kad nebūtumėte įstrigę dualistiniame mąstyme, kuriame būdami turite daug didesnę tikimybę prisitraukti prie specifinių fizinių vietų, kuriose egzistuoja didesnė smurto rizika. Tačiau taip pat turėtumėte suprasti, kad egzistuoja kažkokia priežastis, dėl kurios prisitraukėte prie tos konkrečios fizinės vietos, kurioje yra didesnė rizika susidurti su šiais dalykais. Tačiau, kai einate keliu, galite transcenduoti tą priežastį, ar tai buvo jūsų karma, kurią dabar jau subalansavote, ar tam tikra sąmonė, kurią dabar jau transcendavote, ir gali ateiti toks momentas, kai turite sąmoningai pasirinkti – ar tikrai tai yra tokia vieta, kurioje noriu gyventi, o gal turėčiau persikelti į kitą vietą, kurioje rizika yra mažesnė.

Akivaizdu, kad Žemės planeta yra sunki planeta, ir negalite iš tiesų apsisaugoti nuo smurtinių, agresyvių visų žmonių veiksmų, tačiau iš tiesų yra tam tikros vietos Žemėje, kurios yra saugesnės už kitas, ir gali ateiti toks momentas, kuomet turėsite tai įsivertinti ir susiderinti su savo AŠ ESU Esatimi bei savo dangiškuoju planu, ar jums reikia pasilikti toje aplinkoje. Žinoma, jūs galite tenai turėti dvasinę misiją, gali būti, kad jums reikia tenai kažką atlikti, gali būti, kad esate čia tam, jog laikytumėte dvasinę pusiausvyrą, ir tuo atveju tiesiog turite išmokti susigyventi su šia situacija, išsakydami apsaugos prašymus ir stengdamiesi vengti pavojingų situacijų; tačiau priimdami, kad buvimas įsikūnijime visada yra susijęs su tam tikra rizika. Niekada negalėsite galutinai virš to pakilti ir todėl, gali ateiti toks momentas, kai jums tiesiog reikės priimti, kad būtent tokioje aplinkoje gyvenate ir būtent tokia yra situacija. Tad galite pasiekti tašką, kuriame jums reikia išmokti nereaguoti į tokius įvykius ir mėginti neleisti jiems sunaikinti jūsų progreso ar jūsų darbo, ir tiesiog visada judėti pirmyn.

Tai, žinoma, gali būti labai sunku, kai susiduriate su visais tais smurtiniais įvykiais. Jokiu būdu nenoriu to sumenkinti ar sakyti, kad jums turėtų būti lengva tai ignoruoti. Tačiau galite matyti, kad daugelis dvasingų žmonių po kurio laiko paliko savo gimtąją aplinką, dažnai dėl to, kad ji buvo pernelyg pavojinga ar kolektyvinė sąmonė ten buvo pernelyg žema. Tad turite tai įvertinti, kad atrastumėte, koks būtų teisingiausias jūsų sekantis žingsnis dvasiniame kelyje. Negalime čia duoti bendros rekomendacijos, nes tai yra labai individualu, tad tai yra jūsų sprendimas, kurį turite priimti.

Daugeliu atvejų, esmė čia nėra gauti kažkokį vedimą, kuris jums pasakytų, ką turėtumėte daryti. Daugelis jūsų prisitraukėte prie tam tikros situacijos ir jūs su ja dirbote, padarėte progresą kelyje, tačiau nepadarėte vieno dalyko: nepriėmėte sprendimo, kad tai nėra ta aplinka, kurioje norite gyventi, tad kai kuriems būtent tai yra kliudantis veiksnys, ir jums tiesiog reikia pakilti aukščiau ir pasiryžti priimti tą sprendimą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels