Dangus

Dėsningumų ieškojimas

Klausimas: Praėjusį mėnesį praleidau su skaičiumi 44. Kad ir kur bežiūrėčiau, matau 44, 44, 44. Kodėl taip yra? Koks yra už šio dalyko slypintis procesas?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2017 metais.

Mano mylimieji, yra daug dvasingų žmonių, kurie pradeda matyti tam tikrus skaičius, ir yra daug žmonių, kurie labai tuo susižavi, kai kurie tai netgi paverčia vos ne religija, norėdami žinoti, kodėl šitai vyksta. Jie nori galvoti, kad tai turi kažkokią didžiulę reikšmę. Kai pamatote tam tikrą skaičių, daugumoje atvejų taip yra dėl to, kad žmogaus smegenys ir žmogaus protas yra užprogramuoti atpažinti dėsningumus. Jūs, žinoma, jeigu apie tai pamąstytumėte, suvoktumėte, kad visą laiką ieškote dėsningumų. Tiesą sakant, didžioji suvokimo dalis yra skirta dėsningumų paieškai.

Būtent dėl to jums perdavėme šiuos mokymus, kad turite suvokimo filtrą savo trijuose aukštesniuose kūnuose ir kuriatės įvaizdį, grįstą šiuo filtru, ir tuomet projektuojate šį įvaizdį ant išorinio pasaulio ir netgi savęs. Tad kai susikuriate šiuos projekcijų filtrus, jūsų smegenys, jūsų protas, ieško dėsningumų, kurie įtilptų į filtrą ir patvirtintų šį filtrą. Ir iš tiesų, nors gali būti smagu ir džiaugsminga matyti šiuos skaičius, tai neturi jokios lemiamos reikšmės, dėl kurios jums reikėtų jaudintis. Tiesiog jūsų smegenys yra tokioje fazėje, kurioje susikoncentravo į tam tikrą skaičių ir jūs pradedate jį vis daugiau matyti. Nebūtinai yra taip, kad šis skaičius staiga pradeda dažniau pasirodyti, tiesiog jūsų protas jį atpažįsta ir dažniau jį mato.

Tad galite tuo pasinaudoti pozityviu būdu ir pamąstyti: „Kokį aš turiu suvokimo filtrą?“ Tačiau taip pat yra daug žmonių, kurie yra taip stipriai tuo susižavėję, kad jiems būtų naudinga pamąstyti: „Bet kodėl turiu šį troškimą jaustis ypatingu ir kodėl manau, kad egzistuoja kažkokie išoriniai ženklai, kurie mane daro ypatingu, ar kad man reikalingi išoriniai ženklai, idant galėčiau pasijusti ypatingas?“ Matote, mano mylimieji, egzistuoja tam tikras dvasinio kelio lygmuo, ir aš čia ypač kalbu apie tuos daugybę žmonių, kurie ieško išorinių fenomenų, ieško kažkokio išorinio patvirtinimo, kodėl jie yra ypatingi. Jie užsiiminėja numerologija, astrologija, vaikšto pas mediumus, ieško to, ano ir kito dalyko. Ir jie mėgina atrasti kažkokį fizinį ženklą, kažkokį fizinį pasireiškimą, kuris juos išskirtų iš daugumos kitų žmonių, ir tuomet jie mėgina tame įskaityti kažkokią prasmę, sugalvodami, kodėl juos padaro ypatingais šis jų astrologijoje esantis išsidėstymas, tai, kad gimėte tą ir tą dieną, tais ir tais metais, ir kad visa tai sudėjus yra gaunamas kažkoks skaičius, turintis ypatingą reikšmę.

Ir nesakau, kad žmonėms tai negali būti tam tikru būdu naudinga, tačiau tai jūsų neatves į Kristiškumo lygmenis, ir neturėtumėte tam skirti daug dėmesio, nes tai gali tapti aklaviete, kuri jus gali išvesti iš tikrojo kelio. Tad tame sąmonės lygmenyje, kuriame jūs visi esate, atsižvelgiant į tai, kad pripažįstate pakylėtųjų mokytojų mokymus, turėtumėte tai laikyti įdomiu sutapimu, patraukti pečiais ir judėti toliau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels