Dangus

Gyvybės srauto evoliucija trunka labai ilgą laiką

Klausimas: Turiu klausimą apie knygą „Mano Gyvenimai“. Kai augame savo sąmonėje, kylame savo sąmonėje aukštyn, pavyzdžiui, nuo 48 lygmens į 96 lygmenį ir t.t. Tačiau skaitant šią knygą man pasirodė, kad net jeigu esame labai aukštame sąmonės lygyje, pavyzdžiui, 142 ar 143 lygyje, regis, kad kai kuriems žmonėms pakilti prireikia 2000 ar 10 000 metų. Ar tai reiškia, kad žmonės gali nupulti daug žemiau savo sąmonės lygmens ir tuomet vėl pradėti kilti? Kaip veikia progresavimas kelyje? Ar jis yra linijiškas, kuomet mes galime eiti tik aukštyn, o gal jame vyksta pakilimai ir nuosmukiai ir prireikia 2 milijonų metų pasiekti tą tašką?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2018 metais.

Norėdami supaprastinti dalykus, mes dažnai naujos temos mokymą pradedame perdavinėti reliatyviai paprastu linijišku būdu, kad jums nebūtų pernelyg sudėtinga jį suprasti ir kad jūsų nenuviltume. Ir, žinoma, vienas pagrindinių šios knygos tikslų yra mesti iššūkį daugelio žmonių iliuzijoms ir perduoti daug idėjų bei koncepcijų, kurios specialiai yra provokuojančios.

Ir vienas iš dalykų, kurį norėjome perduoti, yra ši perspektyva, kad gyvybės srauto evoliucija iš tiesų trunka labai ilgą laiką. Daugeliui pakylėtųjų mokytojų mokinių tai gali pasirodyti įžeidu, nes jie buvo susidarę įspūdį, remdamiesi mūsų mokymais, kad iš tiesų galite pakilti šiame gyvenime. Mes niekada nesakėme, kad visi žmonės Žemėje galėtų pakilti šiame gyvenime, net jeigu priimtų ir taikytų pakylėtųjų mokytojų mokymą. Negalite peršokti iš žemesnio sąmonės lygmens į 144 lygmenį per vieną gyvenimą.

Tačiau, žinoma, yra įmanoma pakilti šiame gyvenime tiems, kurie ankstesniuose gyvenimuose buvo pasiekę tam tikrą sąmonės lygį. Ir jums vis dar yra svarbu turėti šią perspektyvą, kad tie, kurie esate pasirengę pakilti, esate ganėtinai seni gyvybės srautai. Turėjote daug, daug inkarnacijų, nebūtinai Žemėje, bet taip pat ir kitose planetose, ar tai natūraliose ar nenatūraliose planetose. Jums yra svarbu tai žinoti. Turite suvokti (kaip jau keletą kartų sakėme šioje klasėje), kad dvasinis augimas nėra teorinis, intelektualus, linijiškas dalykas. Esmė čia nėra kažką suprasti – esmė yra kažką patirti, nes tik tuomet tai yra įtvirtinama jūsų esybėje.

Tai yra tikra tiesa, kad iki to laiko, kol iš tiesų pakylate, galite pasirinkti vėl leistis žemyn. Aukštesniuose lygmenyse iš tiesų būtų sunku nusileisti į puolusią sąmonę, tačiau jeigu jau esate virš 48 lygmens yra sunku pereiti į puolusią sąmonę. Išimtis yra kai pasiekiate 96 lygmenį ir privalote nuspręsti, ar toliau sieksite kelti save aukštyn, ar priešingai – sieksite kelti aukštyn visumą, užuot siekę kelti save virš kitų žmonių.

Tai yra vienas iš tų kritinių momentų, kai iš tiesų galite pereiti į puolusią sąmonę. Nesakau, kad nupuolate, nes negalite to padaryti, kol jūsų sfera nepakyla, tačiau galite pereiti į puolusią sąmonę. Iš tiesų yra retų atvejų, kai žmonės iš 96 lygmens perėjo tiesiai į vieną iš žemesnių sąmonės lygmenų, galėtume sakyti, vienu dideliu nuopoliu. Yra įmanoma pasiekti tam tikrą sąmonės lygį ir nuspręsti, kad iš tiesų egzistuoja kažkoks Žemės aspektas, kurio dar nepatyrėte ir norėtumėte tai patirti.

Tai reiškia, kad galite praleisti visai nemažai laiko tam tikrame sąmonės lygyje ar netgi galite nusileisti keliais lygmenimis žemyn, kad išgyventumėte tą patyrimą.

Galite pažvelgti į Žemę šiandien ir sakyti, kad per tuos jau daugiau kaip šimtą metų, per kuriuos mes viešai perdavinėjame mokymus per įvairius pasiuntinius, mes jau kurį laiką kalbame apie pakylėtųjų mokytojų koncepciją ir pakylėjimą. Pažvelgę, kiek žmonių iš tiesų į tai sureagavo, matote, kad tai yra labai nedidelis visos populiacijos procentas. Kodėl taip yra? Dešimtmečių bėgyje buvo daug pakylėtųjų mokytojų mokinių, kurie turėjo svajonę, kad vieną dieną visi žmonės pripažins pakylėtųjų mokytojų mokymus. Tai, žinoma, nėra mūsų svajonė. Mes, žinoma, matome potencialą, kad gali ateiti toks momentas, kai daugeliui žmonių taps žinoma pakylėtųjų mokytojų koncepcija, nes, kaip sakė ankstesni pasiuntiniai, tai bus tapę „firminiu ženklu“. Ir visgi tai nereikš, kad jie bus pasiruošę iš tiesų įgyvendinti pakylėtųjų mokytojų mokymus ir užsitarnauti savo pakylėjimą šio gyvenimo pabaigoje.

Kad galėtumėte tapti pasirengę savo pakylėjimui, iš tiesų turite būti patyrę viską, ką norėjote patirti Žemėje. Turite suprasti, kad net jeigu pakylate į, tarkime, 120 sąmonės lygį, tame sąmonės lygmenyje vis dar galite prieiti suvokimą, kad dėl įvairių priežasčių, įskaitant ir tai, kad norite kažką išspręsti savo psichologijoje, jūs norite patirti tam tikrą situaciją Žemėje. Ir tuomet galite nuspręsti dar kartą ateiti į įsikūnijimą tam tikroje aplinkoje, kurioje galėtumėte išgyventi šį patyrimą. Kiti žmonės toje aplinkoje gali būti daug žemesniame lygmenyje nei 120 lygmuo.

Tai jus gali, taip sakant, paskatinti laikinai pažeminti savo sąmonę tam tikru būdu, kad galėtumėte bendrauti su šiais žmonėmis ir patirti patyrimą, kurį norėjote patirti. Tai, žinoma, nereiškia, kad jeigu, pavyzdžiui, nusileidžiate į 85 lygmenį, jūs dabar turite vėl kopti visą kelią aukštyn. Sugrįžti aukštyn jums tampa daug lengviau, kai jau išgyvenate tą patyrimą. Kaip ir su visais mūsų jums duodamais mokymais, mes mėginame jums perduoti mokymą, kurį, mūsų vertinimu, galėsite pakelti savo dabartiniame lygmenyje.

Kai žvelgiate į tokią planetą kaip Žemė, tai yra tokią didelę įvairovę, tokį sudėtingumą turinti planeta, joje yra tiek daug individualių scenarijų, kad iš tiesų negalite perduoti mokymo, kuris galiotų visiems. Esmė čia, vėlgi, yra kokių patirčių reikia individualiam gyvybės srautui, kad jis pajaustų, jog jam kažko jau yra gana. Tai gali užtrukti labai ilgą laiką. Jūs taip pat turite įtraukti į šį scenarijų tai, kad mes nesakome (ir knyga taip pat to nesako), kad žmogus be pertraukų būna įsikūnijime Žemėje 2 milijonus metų. Dauguma mūsų, ypač kai pasiekiame aukštesnius sąmonės lygius, galime praleisti ganėtinai daug laiko, skaičiuojant žemiškais metais, nebūdami įsikūnijime. Kai kuriais atvejais, mes įsikūnijame kitose planetose, kitais atvejais laiką praleidžiame eterinėje karalijoje. Štai kodėl nėra jokių garantijų, nes gyvybės srautas galėjo būti įsikūnijime, bet tuomet galėjo padaryti netgi kelių tūkstančių metų pertrauką. Tad realybė (taip sakant) yra netgi dar sudėtingesnė negu mes apie tai kalbame knygoje. Turite suprasti, kad nors ši knyga yra tokia provokuojanti, kokia yra, joje vis dar tėra tik dalelė to, ką iš tiesų būtų galima pasakyti. Štai kodėl vėliau iš tiesų gali būti perduotos kitos knygos, kurios panašia forma, pasakojimo forma, perduos kitus mokymus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels