Kaip neįsitraukti į kraštutinumus

Klausimas: Kartais jaučiu, kaip esu patraukiamas aukščiau, o kitais kartais – žemiau, ir mano mintys bei veiksmai šokinėja tarp šių kraštutinumų, nuo labai žemos iki labai aukštos sąmonės būsenos. Tai taip pat mane skatina nepasitikėti savimi ar savo reakcijomis. Ar galėtumėte suteikti įžvalgas ir vedimą šiuo klausimu?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Kraštutinumai, žinoma, yra dualizmo pasekmė. Tai nereiškia, kad tu pats esi žemesnėje sąmonės būsenoje ir paveiktas dualizmo, tačiau dažnai tai gali reikšti, kad esi pažeidžiamas tamsų jėgų, kurios yra dualizme. Jos naudojasi tavo pažeidžiamu, versdamos patirti šiuos pakilimus ir nuosmukius, nes tai tave verčia atiduoti energiją, kurią jos gali vogti.

Turėtum labai stropiai kalbėti apsaugos šaukinius ir prašyti išlaisvinimo, tačiau, vėlgi, tu turi tam tikras atskirąsias savastis, kurios padaro tave pažeidžiamu, tad tau reikia naudotis įrankiais ir mokymais šioms savastims atskleisti. Nėra tokio metodo, kad spragtelėtum pirštais ir problema išsispręstų. Tai buvo sukurta per daugelį gyvenimų ir negalite tikėtis, kad galėsite tai panaikinti per trumpą laiką, tačiau iš tiesų galite tikėtis, kad jums pavyks tai įveikti per ganėtinai neilgą laiko tarpą, naudojantis mūsų perduotais įrankiais.

Jums taip pat gali būti naudinga išstudijuoti kai kuriuos Budos perduotus diktavimus apie Vidurio Kelią ar netgi išstudijuoti budizmo mokymus apie Vidurio Kelią ir pamėginti praktikuoti kai kurias budizmo meditacijas. Iš pradžių turėtumėte mėginti pasiekti pusiausvyrą, kad nebepatirtumėte tokių didelių svyravimų. Galite patyrinėti savo mitybą ir, pavyzdžiui, vengti cukraus, kuris jus iškelia į aukštumas, o tuomet bloškia žemyn, o taip pat vengti alkoholio, narkotikų ir kitų panašių dalykų, kurie verčia jus šitaip mėtytis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels