Kaip nepaversti dvasinio kelio mentaliniu žaidimu

Klausimas: Kaip galime dirbti su atskirosiomis savastimis ir dvasiomis, mėginti jas įveikti ir nuo jų atsiskirti, nepaversdami to mentaliniu žaidimu?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Labai geras klausimas, kaip yra sakoma. Kai kuriems žmonėms iš tiesų gali būti būtina pereiti etapą, kuriame jie paverčia tai mentaliniu žaidimu, nes egzistuoja tam tikros savastys, kurias turite patraukti iš kelio, ir nėra svarbu, kaip jūs tai padarysite, svarbu, kad tai padarytumėte. Tačiau gali ateiti momentas, jeigu pavertėte tai mentaliniu žaidimu, turi ateiti toks momentas, kai suvokiate, kad tai ne jūs pavertėte šitai mentaliniu žaidimu, tai dar viena atskiroji savastis sukūrė mentalinį žaidimą, kuriame atsikratote šių lengviau pastebimų atskirųjų savasčių.

Kai kurie žmonės iš tiesų gali turėti atskirąją savastį, kuri pavertė dvasinį kelią mentaliniu žaidimu, kuriame pastoviai siekiate išsikelti save aukščiau, lygindamiesi su kitais arba lygindamiesi su kažkokiu standartu, kurį turite galvoje, ir tai netgi gali būti varžymosi žaidimas.

Tai, vėlgi, yra savastis, ir gali būti sunkiau tai pamatyti, tačiau mes, vėlgi, perdavėme jums šiuos mokymus, kuriuose, pavyzdžiui, Jėzus kalbėjo apie jūsų dvasinį modus operandi, kaip jūs žiūrite į save ir į kelią, kaip žiūrite į mokytojus, ir su tuo dirbdami iš tiesų galite pamatyti, kad tai atskiroji savastis žaidžia šį žaidimą. Tai ne jūs jį žaidžiate, ir tuomet galite nuspręsti, ar jums jau gana, o gal priešingai, norite toliau žaisti šį mentalinį žaidimą dar 87 įsikūnijimus – galite tai daryti, jeigu to norite. Aš jums to nerekomenduoju, mano mylimieji, tiesiog sakau, kad turite laisvą valią.

Tad jeigu paleisite šį mentalinį žaidimą, tuomet tai gali būti paskutinis jūsų įsikūnijimas, ir būtent tai daugumai jūsų aš ir rekomenduočiau. Mes perdavėme mokymus, kad ne visiems jums yra skirta pakilti po šio įsikūnijimo, nes jūs norite būti Sen Žermeno Aukso Amžiaus įkūnijimo dalimi.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels