Kaip nukeliaujame į dvasinį ašramą?

Klausimas: Kokia yra keliavimo į dvasinį ašramą logistika? Ar mus pakviečia angelas, ar mūsų identiteto kūnas atsiskiria nuo kitų mūsų kūnų?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone (JAV).

Jūs nesate pakviečiami į dvasinį ašramą angelo, jūs patys save į jį pakviečiate – nueinate į jį savarankiškai. Jūs tai galite padaryti sąmoningai, būdami pakylėtųjų mokytojų mokiniu, tačiau tai nereiškia, kad privalote tai daryti sąmoningai, kad galėtumėte nuvykti į ašramus. Tai paprastai prasideda prieš daugelį gyvenimų, kuomet palaipsniui pradedate išvystyti tam tikrą susiderinimo su aukštesne realybe momentumą; kad ir kaip jūs į tai žiūrėtumėte. Tai reiškia, kad jūs tuomet galite turėti troškimą mokytis ir galite pradėti naktį keliauti. Paprastai keliaujate savo identiteto kūne, tai reiškia, kad identiteto kūnas eina į ašramą. Nebūtinai būtų konstruktyvu sakyti, kad identiteto kūnas atsiskiria nuo fizinio kūno.

Turite būti atsargūs ir suprasti, kad mes jums perdavėme tam tikrus įvaizdžius, jog eteriniai ašramai egzistuoja eterinėje karalijoje virš tam tikrų fizinių vietovių. Taip yra dėl to, kad tai buvo perduota laikais, kai žmonės buvo daug labiau linijiški savo sąmonėje. Tačiau, žinoma, fizinis atstumas ir fizinė vietovė turi tam tikrą reikšmę fizinėje karalijoje, tuo tarpu identiteto karalijoje jie neturi didelės reikšmės.

Nėra taip, kad jūsų identiteto kūnas turėtų atsiskirti nuo jūsų fizinio kūno, jeigu esate Jungtinėse Valstijose ir vykstate į Kretos salą lankytis Ilariono ašrame. Labiau yra taip, kad turite susiderinti su to ašramo vibracija.

Ir tuomet galite lankytis ašrame savo identiteto kūne iš tiesų nepalikdami fizinio kūno. Nes, vėlgi, identiteto karalijoje nėra tokio fizinio lokališkumo. Tačiau jeigu žmonėms tai padeda vizualizuoti, kad jūsų identiteto kūnas atsiskiria nuo fizinio ir keliauja į to ašramo vietą, tuomet gali būti pagrįsta šitaip tai įsivaizduoti. Galite pamąstyti apie tai, kad augdami kelyje galėsite paleisti tuos vaizdinius.

Būtent dėl šios priežasties mes šioje dispensacijoje neperdavėme jokių naujų pakylėtųjų mokytojų paveikslų ir neskatiname jūsų naudotis paveikslais. Jeigu žmonės jaučia, kad jiems to reikia, jie, žinoma, yra laisvi jais naudotis. Mes nenorime to skatinti, nes ateina toks momentas, kai turite įgyti gebėjimą susiderinti su mūsų buvimu be jokio regimo paveikslo, neklausydami mūsų muzikinio kūrinio ir nenaudodami jokių kitų išorinių priemonių. Nėra taip, kad būtų blogai tuo naudotis, bet tai tiesiog yra tam tikra kelio pakopa. Tikimės, kad galėsime daugeliui jūsų padėti pakilti virš tos pakopos, kad jums to nebereikėtų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels