Dangus

Kaip žiūrėti į pakylėtųjų mokytojų mokymą

Klausimas: Noriu išsilaisvinti nuo visų nesubalansuotų ir negatyvių dalykų. Tai, pavyzdžiui, būtų įvairiausios priklausomybės: priklausomybė nuo alkoholio, tabako, seksualinių troškimų, psichologinė negalia, ligos, nepilnavertiškumo kompleksas, išsivystęs dėl gebėjimų ar ugdymosi stygiaus, ir materialaus skurdo grandinės. Labai norėčiau išgyti, atkurti pusiausvyrą ir išsilaisvinti nuo visų šių dalykų. Ką turėčiau žinoti, pakeisti ir daryti, kad galėčiau visa tai pasiekti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Studijuokite ir taikykite mokymus. Būtent tam perdavėme visus šiuos mokymus, kurie yra sukurti padėti jums tai pasiekti. Tačiau pirmiausia jums reikia perjungti jungiklį savo prote. Nes labai dažnai pasitaiko (ir mes tai matėme daug kartų), kad kai žmonės pirmą kartą atranda pakylėtųjų mokytojų mokymus, jie vis dar tebėra veikiami savo ankstesnio religinio auklėjimo ir kultūros. Ir daugelyje pasaulio religijų žmonės turi šią magiško mąstymo formą, kuri juos skatina manyti, kad jų religinės praktikos tikslas yra sulaukti kažkokio įsikišimo iš aukščiau, kuris juos išlaisvins nuo visų jų problemų.

Pavyzdžiui, daugybė žmonių pasaulyje meldžiasi man, nes nori kažkokio stebuklingo įsikišimo, jie nori, kad jų problemos būtų išspręstos be būtinybės jiems kažką keisti. Tad turite perjungti jungiklį savo prote ir suvokti, kad pakylėtųjų mokytojų tikslas nėra būti džinu butelyje, kuomet, jums patrynus lempą, mes iš jos iššoktume ir paklaustume: „Ko nori, šeimininke?“ Ir tuomet išpildytume jūsų norą.

Tikslas yra įgalinti jus, kad patys galėtumėte išspręsti savo problemas, transcenduoti savo problemas, transcenduodami savo sąmonės būseną. Tad būtent taip jums reikia perjungti tą jungiklį, kad pradėtumėte žiūrėti į mūsų mokymus šiuo būdu. Nustotumėte tikėtis, kad mes jūsų darbą padarysime už jus, bet prisiimtumėte atsakomybę už savo sąmonės būsenos keitimą.

O kai jūsų sąmonės būsena pasikeis, tuomet jūsų išorinė situacija taip pat pradės keistis. Kaip daug kartų sakėme, pirmiausia privalo įvykti pokytis sąmonėje, ir tik tuomet galės įvykti pokyčiai fizinėje plotmėje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels