Dangus

Klausimas apie Kimo suvokimą ir perspektyvą į gyvenimą

Klausimas: Mano klausimas būtų apie tave, Kimai. Koks yra tavo suvokimas apie pasaulį, apie savo kūnus, žemesniuosius kūnus, aukštesniuosius kūnus? Kokiu būdu save matytum dalyvaujantį pasaulio sistemoje?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Ukrainoje.

Kimas: Kuo vyresnis darausi, tuo mažiau turiu ką pasakyti apie save, nes tuo mažiau į save žiūriu iš žmogiškos perspektyvos. Aš tiesiog nebegalvoju apie save taip, kaip, pavyzdžiui, galvojau prieš daugelį metų, kai į save žiūrėjau iš labiau žmogiškos perspektyvos.

Klausimas: Jeigu konkrečiau, tai nebuvo klausimas apie tai, kaip tu, kaip žmogus, suvoki pasaulį, bet kaip jį suvoki kaip dvasinė būtybė?

Kimas: Būtent tai ir mėginu pasakyti. Kai transcenduojate žmogišką perspektyvą, tiesiog nebemąstote tuo pačiu būdu, neanalizuojate, nevertinate ir neteisiate dalykų, taip pat ir savęs ar pasaulio.

Mano dėmesys visų pirma yra sukoncentruotas į dvasinį augimą, tačiau aš taip pat esu susitelkęs daryti darbą, kurį darau dėl mokytojų. Ir taip pat dalį savo laiko ir dėmesio skiriu tiesiog gyventi normalų gyvenimą ir daryti dalykus, kuriuos turiu daryti aktyviai gyvendamas. Tad iš tiesų nežinau, iš tiesų neturiu į tai jokio konkretaus atsakymo.

Anksčiau turėjau daugiau nuomonių apie pasaulį ir daugelį dalykų, o dabar beveik nebeturiu jokių nuomonių. Neteisiu kitų žmonių ir ką kiti žmonės turėtų daryti, kaip jie turėtų gyventi savo gyvenimą. Nesiimu teisti, kas turėtų vykti pasaulyje, kadangi žinau, jog viskas priklauso nuo žmonių laisvos valios. Esu daug laisvesnis, kai nevertinu, ką kiti žmonės turėtų ar neturėtų daryti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels