Pamokos žemiau 48 lygmens

Klausimas: Tad ar Kelio į asmeninį Meistriškumą kursas yra būdas taip pat sužinoti apie sąmonės lygius nuo 1 iki 47 sąmonės lygmenų?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

Nebūtinai. Kaip ką tik sakiau ankstesniame atsakyme, dauguma jūsų nebuvote nusileidę į žemiausius lygmenis, esančius žemiau 48 sąmonės lygmens, tad jūs apie juos nesužinosite studijuodami asmeninio meistriškumo kursą. Jūs sužinosite pozityvias iniciacijas ir išmoksite pozityvias pamokas, kurias jums reikia išmokti. Jeigu jūs, tarkime, nusileidote į 30 sąmonės lygį, jums nėra būtina sužinoti apie žemesnius sąmonės lygius.

Tačiau, žinoma, kylant aukštyn nuo 48 lygmens į atitinkantį lygmenį, į kurį anksčiau buvote nusileidę žemiau 48 lygmens, jums reikia praregėti iš iliuzijų, kurios jus privertė nusileisti į tuos lygmenis. Tuo atžvilgiu, išlaikydami iniciacijas virš 48 lygmens, jūs sužinote apie žemesnius lygmenis, į kuriuos buvote nusileidę. Jūs taip pat galite aukštesniuose lygmenyse sužinoti bent tam tikrus dalykus apie tų konkrečių lygmenų iškreipimus, tačiau ne tokiu būdu, kaip tai sužinotumėte, jeigu patys būtumėte patyrę tuos lygmenis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels