Paskutinės iniciacijos Žemėje

Klausimas: Norėčiau paklausti apie paskutines iniciacijas Žemėje. Jėzui ir Budai pavyko jas išlaikyti, tačiau kas nutinka, kai jų nepavyksta išlaikyti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Estijoje 2017 metais.

Na, mano mylimieji, praktiškai nėra scenarijaus, kurį galėtumėte įsivaizduoti, kuris nebūtų įvykęs tokios tankios materijos planetoje kaip Žemė ar kitoje tankios materijos planetoje. Tad egzistuoja pavyzdžiai būtybių, pakilusių į tą lygmenį, kuomet jos susidūrė su paskutine iniciacija, paskutine pagunda, ir neišlaikė šios iniciacijos. Ir kai kuriais atvejais tai tebuvo laikinas regresas, ir jos greitai sugebėjo atsitiesti, imtis šios iniciacijos ir ją išlaikyti.

Tačiau taip pat yra pavyzdžių, kai būtybės nugrimzdo į žemyn traukiantį sūkurį, nes, pavyzdžiui, buvo sugundytos, ir vienas iš dažniausiai pasitaikančių scenarijų yra naudotis savo įgytomis galiomis, kaip sakė Gautama, kad jis galėjo panaudoti savo galias reaguodamas į Maros demonus. Aš taip pat galėjau panaudoti tam tikras galias kabodamas ant kryžiaus, ir netgi tai išsakiau. Būčiau galėjęs įsakyti angelų legionams ir jie būtų turėję man paklusti dėl mano pasiekimų, tačiau, jeigu būčiau tai padaręs, būčiau neišlaikęs iniciacijos ir nebūčiau pakilęs.

Tad iš tiesų yra keletas būtybių, jų nėra daug, bet keletas, kurios nupuolė į šį žemyn traukiantį sūkurį, kuriame siekė naudotis savo galiomis ar jas padidinti, kad galėtų priversti įvykti pokyčius, kuriuos norėjo pamatyti įvykstant Žemėje.

Ir yra keletas pavyzdžių būtybių, kurios nuėjo iki tokio lygmens, kad tapo juodaisiais magais ir naudojo tuos pačius metodus ir turėjo panašias galias į puolusias būtybes, tačiau, žinoma, jos nebuvo nupuolusios, kadangi buvo sukurtos šioje sferoje, tad kol nesate nupuolę iš sferos, techniškai nesate puolusi būtybė, nors ir galite būti įžengę į puolusią sąmonę. Tačiau jie įžengė į tokią pačią sąmonės būseną, kurioje naudojosi jėga, mėgindami įgyti kažkokį neteisėtą gebėjimą, ir tuomet jėga mėgindami atlikti pokyčius, kurie, jų manymu, turėjo būti padaryti Žemėje. Tačiau tai nėra dažnai pasitaikantis scenarijus ir iš tiesų nenoriu, kad dėl to jaudintumėtės ar to bijotumėte, nes jeigu priimsite mūsų mokymus, iš tiesų įsisąmoninsite tai, ką mes sakėme, sugebėsite išvengti šios pagundos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels