Prisirišimų nutraukimas

Klausimas: Ar kada nors suvokei, jog nutrauki prisirišimą prie kažko čia Žemėje?

Atsakymas iš Kim Michaels 2016 metais:

Aš visą laiką dirbu prie bet kokių prisirišimų, kuriais esu prisirišęs prie kažko Žemėje, nutraukimo, ar tai būtų praeities, dabarties ar ateities troškimai – bet kokie troškimai. Nesu vegetaras, kadangi jaučiu, jog mano fiziniam kūnui reikia tankesnio maisto. Tiek daug dirbu su mokytojais, kad mano dėmesys yra traukiamas aukštyn į dvasinę karaliją, ir iš tiesų patyriau, kad kartais galiu beveik prarasti ryšį su fizine plotme. Mačiau, kaip kai kurie dvasingi žmonės taip stipriai norėjo progresuoti dvasiniame kelyje, kad nuėjo į tokius didelius kraštutinumus (ar tai su mityba, mankšta, meditacija ar kad ir kas tai bebūtų), jog beveik nesugebėjo funkcionuoti savo kasdieniame gyvenime.

Suvokiau, kad svarbiausias dalykas mano gyvenime yra dirbti darbą, kurio atėjau čia daryti dėl mokytojų. Didžioji darbo dalis, kurį darau, nėra diktavimų priiminėjimas, tai taip pat yra jų redagavimas, tikrinimas, darbas prie kompiuterio; tai yra labai fiziškas darbas. Kad būčiau susikoncentravęs ir galėčiau į tai susitelkti, man reikalingas tankesnis maistas. Nevalgau daug sunkios mėsos, daugiausia valgau žuvį, tačiau laikausi principo, kad, kai esu svečiuose pas kitus žmones, ar tai būtų mano šeima Danijoje ar kiti žmonės, valgau tai, ką jie duoda. Nenoriu ateiti ir sakyti: „O, žinote, aš laikausi ypatingos mitybos; turite man duoti kažkokį ypatingą maistą“. Jaučiu, kad, jeigu esu svečias, turėčiau valgyti tai, ką jie man siūlo, ir būti tuo patenkintas.

Nesakau, kad kiti žmonės turėtų elgtis taip pat, tačiau iš tiesų jaučiu, kad turime nuspręsti, kodėl esame įsikūnijime. Pamenu prieš daugelį metų, kai dar buvau visai jaunas, mėnesį lankiau meditacijų kursus, per kuriuos meditavome daug daugiau nei įprastai sąmonei pakelti. Tad grįžau iš šių kursų ir gulėjau ant lovos, ir staiga, spontaniškai, pradėjau girdėti kažkokį garsą, labai aukštai vibruojantį garsą. Ir tuomet staiga pajutau palikęs kūną, ir daugelis žmonių yra patyrę tą tokį išėjimą iš kūno, kai patiria atsidūrę tunelyje ir juda šiame tunelyje. Ir aš taip pat buvau tunelyje ir jaučiau, kad krentu, tarsi laisvu kritimu, tačiau kritau aukštyn, ir kritau aukštyn labai labai greitai. Ir tuomet pradėjau matyti šviesą tunelio gale ir įėjau į šią šviesą, tai buvo tarsi auksinė šviesa. Nežinau, kiek laiko išbuvau toje šviesoje. Nežinau, kas nutiko toje šviesoje, nes neprisimenu, bet staiga grįžau į savo kūną. Gulėjau ant nugaros, bet, kai grįžau į savo kūną, mano kūnas pašoko tris kartus nuo lovos, ir to tiesiog neįmanoma padaryti raumenų jėga, aš tiesiog buvau įsviestas atgal su tokia jėga.

Ir iš šio patyrimo suvokiau, kad esu čia tam, jog kažką nuveikčiau šiame gyvenime, tarnaučiau kitiems. Esu čia tam, kad kažką padaryčiau Žemėje, ir į įsikūnijimą atėjau ne dvasinių potyrių ieškoti, galėsiu tai gauti vėliau, kai pakilsiu, galėsiu turėti daug dvasinių potyrių. Tad šiuo metu esu čia nuveikti kažką fiziško, tad turiu daryti tai, ką turiu daryti, ir būti susitelkęs ir susikoncentravęs į savo darbą. Ir štai čia jaučiu, kad truputis tankesnio maisto padeda man taip labai neskrajoti, kaip galite matyti daugelyje dvasingų žmonių, kurie yra taip stipriai atitrūkę, jog nesugeba susitelkti į praktinius dalykus, o man reikia būti labai praktiškam ir koncentruotis į daug praktiškų dalykų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels