Psichodelinės medžiagos ir dvasinis kelias

Klausimas: Atsiranda tendencija naudoti psichodelines medžiagas ir mikrodozuoti. Stebiu tai dvasinguose žmonėse, bet taip pat matau, kad pamažu tai skinasi kelią į organizacijas ir į pačią visuomenę, nes ir lyderiai pradeda tyrinėti šią sritį. Ir to pavyzdį galime matyti WEF (World Economic Forum), Pasauliniame Ekonomikos Forume, kuriame vyriausybių lyderiai ir korporacijų vadovai galėjo lankytis medicininių psichodelinių medžiagų namuose Davose, kuriuose galėjo dalyvauti visokiausiuose seminaruose ir ceremonijose. Ar galėtumėte pakomentuoti čia besivystantį momentumą ir šių individų bei kolektyvinės sąmonės psichologinius mechanizmus? Aš taip pat jaučiu tam tikrą priešinimąsi visam šiam judėjimui ir nežinau, kaip tai būtų galima išrišti. Viena vertus, matau, kad dvasingi žmonės, kurie yra ganėtinai sąmoningi, tyrinėja šią sritį ir jiems sunkiai sekasi rasti būdą tai įveikti. Mano esybėje egzistuoja baimės elementas, kad nenoriu tapti pernelyg artimas dvasingiems žmonėms, kurie reklamuoja šių psichodelinių medžiagų vartojimą ir veda kitus per šias ceremonijas. Nenoriu jiems duoti savo šviesos. Kita vertus, jaučiu, kad tam priešindamasis aš taip pat atiduodu savo šviesą. Dar neatradau, kaip galėčiau transcenduoti šį priešinimąsi. Ar galėtumėte tai pakomentuoti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Problema, kurią čia matote, yra ta, kad egzistuoja tam tikra žmonių grupė, kurie visada, kaip Jėzus sakė, norėjo užimti dangų jėga. Ir šie žmonės per visą žinomą istoriją ir netgi dar ilgiau mėgino naudotis narkotikais, kadangi šie narkotikai, jų teigimu, padeda jiems dvasiškai augti, sukeldami nestandartinius, jų taip vadinamus „dvasinius patyrimus“. Aš šių patyrimų nevadinu dvasiniais patyrimais. Todėl, kad šie jų patyrimai yra sukeliami smegenyse vykstančių cheminių reakcijų, ir tai nėra dvasiniai ar mistiniai patyrimai. Tai tiesiog smegenys daro tai, ką daro smegenys. Tai tarsi žiūrėtumėte filmą apie Laukinių Vakarų kaubojus sėdėdami kino teatre, užuot iš tiesų sėdėję ant žirgo. Tad šitai, kaip sakytų Kantas, nėra tikrasis dalykas.

Matote šiuos žmones, matote juos pasaulyje besivystančiuose judėjimuose, matote juose šiuos lyderius, kurie turi ambicijas padaryti kažką svarbaus, būti svarbiais žmonėmis, pagerinti savo potencialą, tačiau jie nori, kad tai įvyktų greitai. Tad jie yra pasiryžę eksperimentuoti su įvairiais dalykais: „Tas žmogus, kurį laikau svarbiu, pasakė, jog jam šitai suveikė, tad ir aš šitai išmėginsiu.“ Jie neturi jokio Kristaus įžvalgumo, kuris sako: „Aš šito nedarysiu.“ Jie yra pasiryžę daryti bet ką, jei tik tai veikia – tikslas gali pateisinti priemones.

Jūs taip pat šitai matote ir tarp kai kurių dvasingų žmonių, kurie iš tiesų nėra dvasingi, tačiau pripažįsta, kad gyvenimas turi dvasinę pusę, ir jie seka kažkokiu dvasiniu mokymu. Ir jie mano dirbantys dėl savo dvasinio augimo, tačiau šį augimą mėgina pasiekti jėga. Ir būtent dėl to jie yra pasiruošę vartoti narkotikus. Per daugelį metų mes sulaukėme daug klausimų iš žmonių, kurie manė, kad ajavaska ar kiti narkotikai yra raktas į dvasinį augimą. Mes jau anksčiau sakėme, kad jeigu Kristiškumo pasiekimas priklausytų vien nuo to, kiek kažkokių cheminių medžiagų įdėsite į savo smegenis, kodėl tuomet neskleidėme šio metodo tūkstančius metų? Todėl, žinoma, kad šis kelias nėra tikras.

Na, o kas liečia tavo reakciją į tai, yra dvasingų žmonių, kurie ankstesniuose gyvenimuose eksperimentavo su narkotikais siekdami dvasinio augimo, ir į šį gyvenimą jūs galite ateiti su tam tikra baime, kad nebenorite vėl į tai leistis, nes patyrėte, kaip tai yra žalinga ir kad tai visiškai nepadėjo jums dvasiškai augti, bet privertė jus nugrimzti į priklausomybės sūkurį. Galite turėti tam tikrą baime paremtą reakciją į tai, ir yra suprantama, kad galite norėti laikytis atokiau nuo tokių žmonių. Tačiau tiesa yra ir tai, kad jeigu priešinatės tam savo prote, jeigu turite šią baimę, galite tam duoti tam tikrą energiją, kuri jus gali padaryti pažeidžiamus tamsos jėgų projekcijoms.

Turite naudotis mūsų įrankiais, pažvelgdami į šias savastis, leisdami joms mirti, tačiau jums taip pat reikia pripažinti, kad esate pasiekę tam tikrą dvasinės brandos lygį, kuriame žinote, jog tai nėra dvasinga. Sugebate laikytis nuo to atokiau, sugebate tam nepasiduoti ir todėl jums iš tiesų nėra ko bijoti ir jums nėra būtina tam priešintis. Jūs vis dar galite turėti savastį, kuri priešinasi, ir būtent dėl to jums reikia apnuoginti tą savastį, sąmoningai leisti jai mirti. Tačiau jūs taip pat galite pakeisti visą savo požiūrį ir tarti: „Bet ar tikrai man reikia to bijoti? Argi aš virš šito nepakilau? Tad galiu tai paleisti.“

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels