Reagavimas ir analizavimas

Komentaras: Tai, ką tu vadini Motinos Išmintimi, man primena ką patyriau savo gyvenime. Kad ir kas nutiktų, niekada nėra per daug. Ji visada atranda kelią. Jeigu kitiems manęs bus per daug, jie mane pasiųs į šalį. Tad mokausi pasitikėti, kad gerai, tai yra proceso dalis.

Komentaras: Suvokiame, kad, metams bėgant, daromės jautresni grįžtamajam ryšiui, kurį gauname, lįsdami kažkam į veidą.

Komentaras: Kai kažką padarydavau ir tai nesigaudavo taip kaip norėjau, visada vėliau suvokdavau: gerai, tai yra mano kelias. Aš esu ten, kur esu. Pasitikiu mane vairuojančiu mechanizmu.

Komentaras: Negalime būti atsakingi už tai, kaip reaguoja kiti žmonės.

Atsakymas iš Kim Michaels konferencijoje Olandijoje 2015 metais:

Kimas: Taip, ir aš taip pat suvokiu, kad turiu tendenciją pradėti analizuoti. Ir kaip kažkas čia sakė, reaguojate į tai, kaip, jūsų manymu, kiti žmonės reaguos, bet mes gi nežinome, kaip jie reaguos. Tad tai pavirsta dirbtine konstrukcija mūsų prote, o tai nėra Motinos Išmintis. Tuomet neplaukiame. Tad suprantu, ką sakai – atradai tam tikrą pusiausvyrą, kurioje savęs nesmerki už padarytą klaidą.

Manau, kad apie tą patį kalbėjo ir Motina Marija. Žinote, tą seną ant automobilių klijuojamą lipduką, ant kurio parašyta: „S-H-I-T happens“ (visko pasitaiko). Tiesiog turime pripažinti, kad šioje karalijoje visko gali pasitaikyti, tad tiesiog judame toliau. Žinau, kad jau anksčiau kalbėjome apie kvantinę fiziką. Buvo tikima, kad visata yra visiškai nuspėjama. Jeigu žinosite visas situacijoje veikiančias sąlygas, galėsite nuspėti eksperimento rezultatą. O tuomet kvantinėje fizikoje buvo atrasta, kad galite tik prognozuoti tikimybę, tačiau, kol eksperimentas neįvyksta, negalite tiksliai žinoti, kas įvyks.

Manau, tas pats vyksta ir mūsų gyvenime. Galime turėti pačias geriausias intencijas, tačiau negalime žinoti, kaip kiti žmonės reaguos ar į kurią pusę pasisuks situacija. Tad turime daryti tai, apie ką kalbėjai, tiesiog ryždamiesi plaukti pirmyn ir pasitikėti, kad viskas yra gerai, net jeigu kartais nukrypstame pernelyg į šoną.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels