Dangus

Atlygis už tarnavimą yra tarnavimo džiaugsmas

Klausimas: Jeigu pasiekiame tam tikrą savo dangiškojo plano lygmenį, ar jaučiame pasitenkinimą šio gyvenimo pabaigoje, ir kokį atlygį už tai gauname?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo MOR per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2018 metais.

Turiu seną posakį, kad atlygis už tarnystę yra dar didesnė tarnystė. Kaip net ir šiandien sakėme, atlygis už tarnavimą iš tiesų yra tarnavimo džiaugsmas, džiaugsmas jausti srautą iš aukščiau, tekantį per jūsų žemesniąją esybę. Nėra didesnio džiaugsmo Žemėje nei jausti savo AŠ ESU Esaties srautą, tekantį per jus. Žinoma, galėtume sakyti, kad gali egzistuoti kažkas panašaus į jūsų įsivaizduojamą atlygį iš pakylėtųjų mokytojų ta prasme, kad kai įgyjate vis didesnį aiškumą ir susiderinimą su savo dangiškuoju planu, kai vis labiau ryžtatės su juo dirbti, mes, žinoma, įgyjame gebėjimą su jumis dirbti. Ir priklausomai nuo to, koks yra jūsų dangiškasis planas, galime jums perduoti tam tikras idėjas ir koncepcijas, kurias galėtumėte atnešti į fizinę plotmę ir įvairiais būdais panaudoti. Tai būtų galima pavadinti tam tikru atlygiu. Ir, žinoma, visų aukščiausias atlygis yra jūsų pakylėjimas, kuomet išpildę savo dangiškąjį planą, galite užsitarnauti savo pakylėjimą, ir galiu jus užtikrinti, kad kai pereisite tą pakylėjimo procesą, jokie kiti atlygiai, kuriuos galėtumėte kada nors įsivaizduoti Žemėje, nebeatrodys reikalingi. Tai yra džiaugsmas, pranokstantis visus jūsų kada nors Žemėje patirtus dalykus, ir kai pajaučiate šį džiaugsmą, visi svarstymai apie kokius nors kitus atlygius netenka prasmės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels