Dangus

Skola, karjeros siekimas ir dangiškasis planas

Klausimas: Šiuo metu mokausi magistrantūroje ir jaučiau vedimą studijuoti psichologijos sritį, tačiau mane pradėjo kankinti abejonės dėl finansinės skolos, kurią uždeda šios studijos, nes žinau, kad skolų sistema yra tamsos jėgų sukurta sistema. Ar galėtumėte ką nors patarti, kaip galėčiau priimti sprendimą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Turėtum naudotis mūsų įrankiais intuicijai vystyti ir gauti nurodymus iš vidaus, ar siekti karjeros psichologijoje yra tavo dangiškojo plano dalis. Jeigu jauti, kad taip ir yra, tuomet negali leisti skoloms trukdyti siekti šios karjeros. Tai tiesa, kad idealioje situacijoje neturėtumėte taip giliai įbristi į skolas išsilavinimui įgyti. Ir tiesa taip pat yra tai, jog tai yra manipuliacijomis sukurta situacija. Ir vis dėlto, jeigu tai yra tavo dangiškojo plano dalis, ir jauti, kad taip ir yra, tuomet siek šių mokslų ir tiesiog atrask būdą grąžinti skolas, kai gausi darbą, idant galėtum tai palikti už savęs.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels