Kaip kalbėti žmonėms apie dvasingumą

Klausimas: Kadangi daugelis mūsų šiame konkrečiame įsikūnijime jau praleidome daugelį metų ir mums gali nebūti likę daug laiko šiame konkrečiame įsikūnijime, kaip galėtume pradėti kalbėti Gyvąjį Žodį tuo pačiu būdu, kaip, tarkime, jį kalbėjo apaštalai po Šventosios Dvasios nusileidimo? Kaip mums pakilti į tą lygmenį?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2016 metais.

Egzistuoja tendencija iš visko daryti stabus, tad egzistuoja polinkis galvoti, kad apaštalai sugebėjo kalbėti taip, kaip dauguma žmonių įsivaizduoja niekada nesugebėsiantys kalbėti. Ir kalbu čia ne tik apie Gyvąjį Žodį, kuris gali būti perduodamas diktavimo pavidalu.

Kai su kažkuo vedate pokalbį ir jūsų sakomi žodžiai atiteka iš gilesnės jūsų esybės dalies – atiteka iš širdies, kai išreiškiate save su šiuo vidiniu ramybės ir tvirto tikėjimo jausmu – tai taip pat yra Gyvasis Žodis. Daugelis jūsų jau sugebate tai daryti. Tiesą sakant, jūs visi tai darėte. Galėjote nesuvokti, kad tai darėte, galėjote to šitaip neįvardinti, tačiau jūs tai darėte.

Kai kalbate iš meilės būsenos, iš ramybės būsenos, iš laisvės būsenos, laisvai savimi dalindamiesi, dalindamiesi tuo, kuo tikite, neturite jokių intencijų atversti kitus žmones. Nemėginate jų versti ar kažką jiems primesti, tiesiog dalinatės tuo, kuo esate. Ir tai yra Gyvasis Žodis, ir daugelis jūsų žinote galintys tai daryti, ir galite labai greitai šitai įsisąmoninti, galite labai greitai pajausti: „A, jaučiu tekėjimą!“

Taip pat galite pajausti, kai tekėjimo nėra, kai, galbūt, kalbate iš intelektualinės perspektyvos, siekdami pateikti kažkokį argumentą žmonėms, kuriuo juos įtikintumėte intelektualiniame lygmenyje. Ir jaučiate frustraciją, kadangi kiekvienam jūsų pristatomam argumentui, jie atranda kontraargumentą, ir atrodo, kad nejudate iš vietos. Galite turėti tokių pokalbių, kuomet jau kurį laiką mėginate kažką įtikinti, ir staiga pajaučiate pokytį. Ir dabar tiesiog kalbate iš širdies, ir staiga užmezgate ryšį su žmogumi širdies lygmenyje, ir abu išeinate iš savo galvų, ir tai taip pat yra Gyvasis Žodis.

Tai yra ne tiek kažkokia išorinė išraiška – tai tikrai nėra kažkas, kas viršytų jūsų jėgas. Tam nėra būtina kalbėti tam tikru būdu, tam tikru balso tonu. Galite girdėti šiuo būdu perduodamą diktavimą, nes būtent taip jisai teka, tačiau tai nėra Gyvojo Žodžio visuma ar vienintelis būdas, kuriuo Gyvasis Žodis gali tekėti. Todėl daugelis jūsų jau išreiškiate Gyvąjį Žodį.

Kaip čia galite tobulėti? Galite tai daryti dirbdami su savo psichologija, naudodamiesi įrankiais, kad galėtumėte išeiti į globalius vandenis, ta prasme, kad nekalbėtumėte žmonėms su tikslu patenkinti kažkokį emocinį, mentalinį šabloną ar, pavyzdžiui, siekdami sulaukti kitų pripažinimo. Jeigu kalbėsite trokšdami pripažinimo, visada patirsite nusivylimą, kai kiti žmonės nesureaguos taip, kaip tikėjotės, ir daugeliu atveju jie nesureaguos taip, kaip jūs tikitės. Turite virš to pakilti, ir tuomet galėsite kalbėti žmonėms suteikdami jiems laisvę, tačiau taip pat laisvę suteikdami sau. Kuo labiau sugebėsite išsilaisvinti, tuo geriau galėsite būti Gyvojo Žodžio atstovu, atviromis durimis Gyvajam Žodžiui.

Gyvasis Žodis nėra kažkokių konkrečių žodžių sakymas konkrečiu būdu. Gyvasis Žodis yra tėkmė, meilės tekėjimas iš Dvasios. Kai jausite tai savo širdyje, dauguma žmonių, su kuriais kalbėsite, taip pat tai jaus. O jeigu kažkurie to nejaus – jūs dėl to nenusivilsite, nesijausite sutrikdyti, tiesiog pereisite prie kitų žmonių, kuriems galėtumėte padėti.

Negalite padėti visiems. Šis pasiuntinys daugelį metų turėjo klaidingą įsitikinimą, kad jeigu išspręs pakankamai dalykų savo psichikoje – jeigu savo įgūdžius, savo žinias ir meistriškumą pakels iki tam tikro lygmens – tuomet įgis gebėjimą visiems padėti. Tuomet galės atrasti, ką pasakyti bet kuriam žmogui, kas šiam žmogui pagelbėtų.

Tai yra klaidingas įsitikinimas, kuris nėra grindžiamas, visų pirma, laisvos valios pripažinimu, o visų antra, tuo, kad žmonės yra daugelyje skirtingų sąmonės ir supratimo lygmenų. Kai pakeliate savo sąmonės lygį į tam tikrą lygmenį, negalite pasiekti žmogaus, kuris yra žemiausiame Žemėje leidžiamame sąmonės lygyje. Neturite nieko bendro, beveik net neturite bendros kalbos, koncepcijų, jausmų, patyrimų ir požiūrio.

Būtent dėl to turite išsilaisvinti nuo visų šitų dirbtinių vertinimų ir analizavimų, kaip tariamai turėtumėte kalbėti Gyvąjį Žodį. Būkite savimi. Žinau, kad buvimas savimi nereiškia, jog darote, ką norite, sakote, ką norite. Tam, kad būtumėte savimi, turite pasiekti tam tikrą savo psichologijos išsprendimo lygmenį, tačiau daugelis jūsų jau esate pasiekę šį lygmenį, ir jaučiatės pakankamai laisvi būti atsipalaidavę, būti ramybėje, tekėti su meile, ir jums tiesiog reikia sau pasakyti: „Neprivalau būti tobulu, kad galėčiau išreikšti Gyvąjį Žodį, tiesiog turiu būti atsipalaidavęs, susitelkęs į širdį, turiu tekėti ir nežiūrėti į viską taip rimtai.“

Mano mylimieji, mes iš tiesų trokštame jus pakelti į lygmenį, kuriame dvasinis kelias jums būtų džiaugsmo kelias, kuriame Gyvojo Žodžio išreiškimas jums neštų džiaugsmą, o ne stresą, tai nebūtų našta, nebūtų šis nerimavimas: „Ar teisingai elgiuosi? Gal kažką darau ne taip? Ar kas nors mane kritikuos? Ar susikursiu karmą? Ar mokytojams nepatiks tai, ką darau?“ Norėtume, kad paleistumėte visus šiuos susirūpinimus, išsilaisvindami būti savimi ir mėgaudamiesi jums įsikūnijime likusiu laiku.

Jauskite džiaugsmo tekėjimą, buvimo įsikūnijime džiaugsmą, savo sąmonės kėlimo džiaugsmą, džiaugsmą eiti keliu ir bendrauti su mumis. Štai ko mes jums visiems norime ir norime to visiems dvasingiems žmonėms pasaulyje. Nenorime, kad jaustumėtės prislėgti naštos, galvodami, kad turite būti labai rimti. Mes norime, kad būtumėte džiaugsmingi.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels