Kaip skleisti pakylėtųjų mokytojų mokymą

Klausimas: Ar būtų sąžininga sakyti, kad visos priemonės yra veiksmingos? Kad mokymams skleisti iš tiesų galime naudoti visas prieinamas priemones: televiziją, radiją, laikraščius; idant paskleistume mokymus, kurie per tave buvo perduoti mokytojų. Mokymai yra perduodami labai paprasta kalba ir daugelis žmonių galėtų suprasti mokymus ir mokymai galėtų padėti daugeliui žmonių jų kasdieniame gyvenime. Tad ar galime šiuos mokymus skleisti visomis prieinamomis priemonėmis?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Ukrainoje.

Taip, jūs, žinoma, esate laisvi naudotis visomis priemonėmis, su kuriomis turite patirties ar kurias jaučiate norintys naudoti. Tai priklauso nuo jūsų pačių, norėčiau, kad žmonės būtų kūrybiški skleisdami mokymus. Tačiau taip pat turėtumėte įsiklausyti į tai, ką sakė mokytojai, ypač per pastaruosius pora metų, kad svarbiausia nėra reklamuoti mane ar mano mokymus, ar netgi pakylėtųjų mokytojų mokymus.

Dažnai yra daug svarbiau paskleisti tam tikras idėjas, nebūtinai pasakant, iš kur jos atėjo. Nes tai gali užblokuoti žmonių gebėjimą priimti idėją. Kitaip tariant, gali egzistuoti idėja apie politiką, kurią daugelis žmonių galėtų priimti. Tačiau jeigu jiems iš pradžių reikės priimti, kad egzistuoja pakylėtieji mokytojai, o aš esu šių mokytojų pasiuntinys ir taip toliau, tuomet jie negalės priimti idėjos, negalės net į ją pažvelgti, kadangi tai išeina pernelyg toli už jų įprastinės pasaulėžiūros ribų. Tad yra svarbu tai suprasti. Ir tai priklauso nuo jūsų situacijos. Jeigu jūs, pavyzdžiui, dirbate profesinėje aplinkoje arba kažkokioje politinėje ar vyriausybinėje aplinkoje, tuomet nėra svarbu reklamuoti mane ar pakylėtuosius mokytojus, svarbiau yra skleisti šias idėjas. Nes kaip sako mokytojai, daugelis žmonių yra pasirengę vidiniuose lygmenyse, patys to nežinodami. Jie yra pasirengę priimti šias idėjas, ir jiems tiesiog reikia jas išgirsti.

Tačiau jeigu norėsite pirma juos priversti priimti pakylėtuosius mokytojus ir visą šią kartu su jais ateinančią tikėjimo sistemą, jiems to bus per daug. Jie negalės to pakelti. Ir kaip net ir Sen Žermenas sakė, jis tiesiog nori pamatyti Aukso Amžių įkūnytą Žemėje. Jam nerūpi sulaukti pripažinimo. Jis yra visiškai patenkintas, kad žmonės mano, jog tai yra jų pačių idėjos. Ir aš jaučiu tą patį. Nėra taip, kad mane reikėtų reklamuoti. Skleisti reikia būtent idėjas, kurios padeda žmonėms pagerinti savo gyvenimą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels