Budos ir Kristaus vaidmuo

Klausimas: Gautama Buda turėjo tūkstančius pasekėjų, kai tuo tarpu Jėzus jų turėjo tik šimtus. Ar kolektyvinė sąmonė Indijoje buvo daug aukštesnė nei Izraelyje, o gal egzistavo kitos priežastys, paveikusios jų pasekėjų skaičių?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Gautama Budos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Na, tai tiesa, kad sąmonė Izraelyje yra daug žemesnė, ir buvo daug žemesnė nei Indijoje. Izraelis ir Vidurio Rytai iš tiesų yra viena tamsiausių vietų, jeigu ne pati tamsiausia vieta Žemėje, ir būtent dėl to Jėzus tenai nusileido, tačiau mes taip pat turime pažvelgti į paprastą faktą, kad Jėzaus vieša misija truko trejus metus, kai tuo tarpu mano truko ilgiau.

Galiu jus užtikrinti, kad nei aš, nei Jėzus, nežaidžiame skaičių žaidimo, rodydami pirštu ir sakydami: „Aš turėjau daugiau pasekėjų nei tu.“ Ir esmė čia yra taip pat pažvelgti į tai iš kitokios perspektyvos, kadangi galite sakyti, jog Budos vaidmuo yra pasitraukti iš visuomenės, sukurti ašramą ir leisti žmonėms pas jį ateiti, ir tuomet duoti mokymą tiems, kurie yra pasirengę tam mokymui. Kai aš pasirodžiau, buvo daug žmonių, kurie buvo pasirengę aukštesniam mokymui, tad jie buvo pasiryžę atsiskirti.

Kristaus vaidmuo nėra atsiskirti ašrame; jo vaidmuo yra eiti į gyvenimo šurmulį ir, taip sakant, provokuoti žmones, maišytis jiems po kojomis, net jeigu jie nėra tam pasirengę. Tad Budai yra lengviau pritraukti pasekėjus negu Kristui, nes Kristus taip pat turi vaidmenį mesti iššūkį valdžios elitui, ir nors aš taip pat tai dariau jau vien savo buvimu, aš nėjau ir tiesiogiai nemečiau jiems iššūkio, kaip tai darė Jėzus.

Kristus turėjo kitokią misiją, ir dalis jo misijos buvo atnešti teismą, ir tai buvo taip svarbu, jog tai buvo svarbiau nei pritraukti pasekėjus. Tačiau, žinoma, Jėzus taip pat sutiko daug, daug žmonių, kurie jo klausėsi jo misijos metu. Galime sakyti, kad jis turėjo tik tam tikrą mokinių skaičių, tačiau jo kalbas iš tiesų girdėjo daug žmonių ir juos tai giliai palietė.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels