Dangus

Kas yra Kristiškumas?

Klausimas: Kas yra Kristiškumas, ir koks yra svarbiausias dalykas siekiant Kristiškumo? Ar tai labiau siejasi su gydymu, o gal tai reiškia, kad turime siekti save vystyti, gydyti savo psichologiją? Ar ateina toks momentas, kai nebėra būtinybės kalbėti invokacijų, ir šviesą galime iškviesti per savo esybę?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2016 metais:

Kristiškumas yra daug dalykų. Kristiškumo neįmanoma pilnai apibūdinti žodžiais, tačiau svarbiausias Kristiškumo vystymo aspektas iš tiesų yra išvystyti tai, apie ką kalbėjome anksčiau, – gebėjimą skaityti vibracijas. Tai yra įžvalgumo esmė.

Įžvalgumas nėra intelektualinis gebėjimas. Jo neįmanoma ištreniruoti per analitinį protą, kuomet kažką lyginate su kažkuo kitu. Įžvalgumas nėra lyginamasis gebėjimas. Jo pagrindas yra vibracija. Nuskaitote vibraciją: Ar ji grįsta baime? Ar ji grįsta meile? Ar ji ateina iš aukštesnės karalijos? Ar ji ateina iš žemesnės karalijos?

Daugeliu atvejų net negalėtumėte žodžiais paaiškinti kodėl. Negalėtume to apibūdinti kam nors kitam, bet tiesiog žinote savo širdyje, kad tai yra tiesa, o tai nėra tiesa, tai ateina iš aukščiau, o tai iš žemiau. Mes perdavėme daug įrankių įžvalgumui vystyti, tačiau įžvalgumas, gebėjimas skaityti vibracijas yra, žinoma, labai tampriai susijęs su jūsų psichologijos gydymu. Tad visi įrankiai, kuriuos perdavėme, mokymai apie psichologijos gydymą, yra to dalis.

Kas liečia invokacijas, na tai iš tiesų ateina toks momentas, kai nebėra būtina invokacijas kalbėti dėl savęs, nes išsigydėte pakankamai psichologinių problemų, jog jums nebereikia to daryti. Tačiau, žinoma, artimiausioje ateityje nenusimato tokio laiko, kai pasauliui nebūtų naudingos jūsų kalbamos invokacijos. Gali ateiti momentas, kai jūsų augimui invokacijų kalbėjimas nebebus būtinas, tačiau jis vis dar tebebus būtinas pasauliui, bus naudingas pasauliui.

Iš tiesų ateina toks momentas, kai pakankamai pakeliate savo sąmonę, kuomet tampate atviromis durimis, apie kurias dažnai kalbame. Tai reiškia, kad per jūsų sąmonę visą laiką teka šviesa, net kai užsiimate kažkokia veikla. Tačiau net ir tuomet yra vertinga kalbėti invokacijas už pasaulį, nes invokacijos nukreipia energiją į tam tikras problemas.

Net jeigu esate atviros durys ir jūsų čakros visą laiką yra atviros per jas tekėti šviesai, jeigu sąmoningai nenukreipsite šios šviesos, ji neturės tokio paties poveikio. Tai nereiškia, kad ji neduos naudos, tačiau gali būti naudingiau susitelkti į tam tikras problemas. Galite tai daryti įsitraukdami į veiklą, kuri jūsų dėmesį sukoncentruoja į tam tikrą problemą.

Ir visgi daugeliui žmonių vis tiek bus vertinga kalbėti invokacijas už kitus, nes, žinoma, kai pakylate į aukštesnius Kristiškumo lygmenis, tarsi nuasmeninate savo gyvenimą, ir visi jūsų asmeniniai troškimai ir rūpesčiai ištirpsta arba nueina į antrą planą, ir jums svarbiausia pasidaro dirbti dėl tikslo, kuris išeina už jūsų ribų ir padeda visumai, ir tai gali būti kiti žmonės ir pakylėtieji mokytojai, nes jūs mums padedate padėti kitiems.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels