Kristaus sąmonė, aiškiaregystė ir turtai

Klausimas: Pažįstų gydūnę, kuri man labai padėjo, išgydė mano traumą ir atmintį. Manau, kad ji yra pasiekusi Kristaus sąmonę, tačiau ji patyrė panieką iš savo šeimos ir draugų. Ji kenčia skurdą ir nepriteklių savo gyvenime. Ir nors iš visų jėgų stengiasi padėti aplinkiniams, noriu paklausti, kodėl ji negali turėti ekonominės gausos, ar taip yra dėl to, kad ji iš tiesų nepasiekė Kristaus sąmonės?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Seule, Korėjoje 2016 metais:

Mano mylimieji, aš neturėjau finansinės gausos savo paskutiniame įsikūnijime. Tuo nenoriu pasakyti, kad negalite to turėti, jeigu pasiekiate Kristaus sąmonę. Tačiau noriu, kad suprastumėte, jog Kristaus sąmonės pasiekimas automatiškai nematerializuos materialios gausos.

Labai ilgą laiką vyravo tradicija, kad dvasiniam keliui pasišventę žmonės specialiai vengdavo turėti materialią gausą. Na ir dabar, daugeliui žmonių tai gali būti išmintinga, nes tai jiems gali padėti išlikti susikoncentravusiais į dvasinį kelią, neįsitraukiant į iššūkius, su kuriais susiduriate, darydami tai, ką turite padaryti, kad įgytumėte materialią gausą pasaulyje, kuris yra taip stipriai paveiktas puolusių būtybių ir jų manipuliacijų ekonomika. Tačiau jokiu būdu nesakau, kad materialią gausą turintis žmogus negali pasiekti Kristaus sąmonės. Aš tiesiog noriu, kad suprastumėte, jog daugeliui žmonių, kai jie pasiekia Kristaus sąmonę, materiali gausa atsitraukia į antrą planą ir tampa nebesvarbi.

Tačiau, žinoma, taip pat yra ir tokių atvejų, kai žmonės turi tam tikrą dovaną, pavyzdžiui, gebėjimą gydyti, nebūtinai būdami pasiekę aukštą Kristaus sąmonės laipsnį. Gebėjimas gydyti žmones nebūtinai reiškia, kad turite Kristaus sąmonę, ar bent jau kad esate pasiekę aukštą Kristaus sąmonės laipsnį. Yra daug dvasios mokinių, kurie žiūri, pavyzdžiui, į aiškiaregystę turinčius žmones ir galvoja, kad jie turi būti pasiekę labai išvystytą sąmonės būseną. Tačiau yra visiškai įmanoma turėti tam tikrą dovaną, kurią išvystėte ankstesniame gyvenime, tačiau šiame gyvenime neturite visaapimančio sąmoningumo, kuris yra Kristaus sąmonės bruožas.

Na ir dabar, žinoma, egzistuoja skirtingi būdai Kristaus sąmonei apibūdinti, ir tai yra pernelyg plati tema, kad galėtume ją išsamiai čia aptarti. Tačiau turite suprasti, kad esminis Kristaus sąmonės ingredientas yra tai, kad pradedate suvokti Visumą, įsisąmoninate visumą. Nebesate taip stipriai susikoncentravę į save ir į savo pačių situaciją.

Tai reiškia daug subtilių dalykų, tačiau tai reiškia, kad turite visaapimantį sąmoningumą, kuris jums leidžia pernelyg nesusikoncentruoti į specifines situacijas. Pavyzdžiui, yra gydūnų, kurie sugeba gydyti kitus, ir dažnai tai matote tam tikrose krikščionių bažnyčiose, kurios turi gydymo tradicijas. Tačiau šie žmonės nėra pasiekę Kristaus sąmonės, nes neturi šio visaapimančio suvokimo apie visos gyvybės augimą. Todėl jie gali žiūrėti į specifinę situaciją arba specifinį žmogų, kuriam reikalingas gydymas, ir jie yra išmokę atnešti šį gydymą, tačiau jie jį atneša ne per Kristaus sąmonę. Jie jį atneša dėl to, kad turi žmogiškas ambicijas įrodyti, kad jų bažnyčia ir jų kelias veikia, atlikdami šiuos tariamus stebuklus.

Tad tuo noriu pasakyti, kad negalite žiūrėti į visus žmones, kurie turi šiuos neįprastus gebėjimus arba dovanas, ir samprotauti, kad tai reiškia, jog jie turi Kristaus sąmone, nes tam tikras jų procentas neturi šio visaapimančio suvokimo. Jeigu esate tam tikrą Kristaus sąmonės lygį pasiekęs gydūnas, bus tam tikri žmones, kurie ateis pas jus ir jūs jų negydysite. Pajusite, kad jums būtų neteisinga pašalinti jų simptomus, nes jie neturi noro keisti savo sąmonės.

Taip pat gali būti žmonių, kurie labai gerai suvokia, kad negali piktnaudžiauti savo dovana ir negali naudotis ja su žmogiška intencija. Būtent dėl to yra daug žmonių, kurie nenori priimti užmokesčio už savo dovanų naudojimą, nes jaučia negalėsiantys išsaugoti neutralios proto būsenos, kuri iš tiesų yra tikro gydymo, ateinančio iš pakylėtosios karalijos ir tekančio per gydūną, pamatas.

Yra žmonių, kurie išmoko kurti šiuos stebuklus, imdami energiją iš keturių materialios karalijos lygmenų. Tačiau aš šito nevadinčiau tikru gydymu, kadangi tikras gydymas yra tuomet, kai esate atviromis durimis energijai iš pakylėtosios karalijos, kuri atneša išgydymą. Šios energijos mes, žinoma, neperduosime, jeigu žmogus neturės noro keisti savo sąmonės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels