Kiek laisva yra žmonių valia?

Klausimas: Knygoje „Mano gyvenimai“ yra daug mokymų apie laisvą valią, įskaitant ir tai, kaip žmonėms yra įmanoma naudotis savo laisva valia, kenkiant kitiems arba nužudant kitus žmones. Tačiau mokytojai taip pat sakė, kad tų, kurie žudo kitus, protai yra užvaldyti puolusių būtybių. Jeigu sustabdote kažką, kurio protas buvo užvaldytas puolusių būtybių, ar kišatės į laisvą valią? Ar karminės pasekmės skiriasi, priklausomai nuo to, kiek stipriai yra užvaldytas žmogaus protas ir kiek iš tiesų laisva yra jo valia?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Na, visų pirma, žmogus, kurio protas yra užvaldytas puolusių būtybių, neturi laisvos valios. Jūs nesikišate į laisvą valią. Tačiau, žinoma, realybė yra tokia, kad žmogus iš tiesų padarė pasirinkimą, kuris atvedė prie to, kad jo protas buvo užvaldytas puolusių būtybių, ir tai visada būna daugiau nei vienas pasirinkimas, tai būna daug pasirinkimų. Ir vis dėlto, klausimas apie laisvą valią iš tiesų yra, kiek laisva yra žmonių valia? Daugumos žmonių atveju ji yra visiškai nelaisva. Jie beveik niekada nedaro laisvų pasirinkimų. Daugelis žmonių laisvai nesirinko ištisus gyvenimus, kadangi buvo taip stipriai užvaldyti puolusių būtybių ir masinės sąmonės.

Ir vis dėlto, jums, kaip dvasios mokiniui, klausimas iš tiesų nėra, ar kišatės į žmonių laisvą valią ar ne, ar kiek laisva yra žmonių valia, nes tikrai nenorėtumėte daryti nieko, kas prievartautų kitus žmones. Jūs tiesiog pasidalinate savo įžvalgomis, savo procesu, savo supratimu, ir suteikiate kitiems žmonėms laisvę į tai reaguoti kaip tik jie nori. Tai yra iššūkis, kuris yra aprašytas knygoje „Mano gyvenimai“, kad kai ateinate kaip avataras, matote kančias Žemėje. Matote, jog jos vyksta dėl to, kad žmonės pakliuvo į puolusių būtybių manipuliacijas, ir norite išlaisvinti žmones. Tačiau klausimas yra, ar esate pasiruošę naudoti prievartą prieš žmones, kad juos išlaisvintumėte, ar priešingai – iš tiesų gerbiate laisvą valią? Nes jeigu pradėsite prieš žmones naudoti prievartą, galite labai palaipsniui įsitraukti į puolusią sąmonę, ir tai iš tiesų nutiko daugeliui avatarų, kuomet jūs pradedate kovoti su puolusiomis būtybėmis arba mėginate naudoti jėgą, kad išlaisvintumėte žmones nuo puolusių būtybių. Tai nepadeda išlaisvinti Žemės nuo puolusių būtybių.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels