Dangus

Kūrėjo plane neįvyko jokia klaida

Klausimas: Kai įvyko nuopolis ir kažkas įvyko ne taip, kaip buvo numatęs Kūrėjas, kodėl Kūrėjas nepakeitė savo įstatymų? Kodėl jis nepašalino puolusios sąmonės? Kodėl jis visko nesugrąžino į tyrumą? Kodėl jis nepradėjo visko iš pradžių? Kodėl Kūrėjas kuria vis tankesnes karalijas, kuriose yra vis mažiau galimybių laisvai kūrybai? Atsiranda vis daugiau kančių ir skausmo, ir mums darosi vis sunkiau iš čia ištrūkti. Negi ši tokiose tankiose karalijose įgyta patirtis iš tiesų yra tokia vertinga ir svarbi visumos augimui, kad būtų galima pateisinti visų šių žmonių kančias? Kaip galima pateisinti nesugebėjimą pakelti tokių testų, kuomet galiausiai trilypė liepsna yra užgesinama ir ištrinama? Gal yra įmanoma patyrinėti kitus pavyzdžius, kaip galėtų egzistuoti kiti pasauliai, gal yra įmanoma surasti kitokį būdą save transcenduoti ir augti, be puolusios sąmonės ir tamsos?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Kūrėjo plane neįvyko jokia klaida, nes Kūrėjas neturėjo plano. Kūrėjas suteikė laisvą valią savo paties tąsoms, ir kad ir ką jos nuspręstų daryti su šia laisva valia, tai yra šių tyrinėjimų, ką yra įmanoma padaryti su laisva valia, proceso dalis. Ir tai yra laipsniškas patirčių kaupimas, kurias būtybėms reikia patirti, kad galėtų pakelti savo sąmonę, pakelti ją link aukštesnių lygmenų.

Galiu tik patarti žmonėms, kurie turi tokius klausimus, pasistengti išstudijuoti mūsų perduotus mokymus, ypač knygoje „Mano Gyvenimai“ perduotus mokymus, bet taip pat mokymus, kuriuos perdavėme apie ankstesnes sferas, nes galiu tik pasakyti, kad šie klausimai iš tiesų ateina iš puolusios sąmonės. Tai yra tokie klausimai, kuriuos jums nori primesti puolusios būtybės, apie laisvą valią ir kančias, su kuriomis susiduriate tokioje planetoje kaip Žemė. Kai pažvelgiate į didžiulį, milžinišką planetų skaičių šioje sferoje, kurios nenupuolė, kurios nėra didelio tankumo planetos, kurios nėra nenatūralios planetos, o yra natūralios planetos, kylančios spirale aukštyn, tuomet matote, kad šis klausimas gali kilti tik protuose žmonių, kurie gyvena tokioje tankioje planetoje kaip Žemė, ir tai, tiesą sakant, yra nerealistiški klausimai. Turite pritaikyti mūsų duotus mokymus, kad pakiltumėte virš šios sąmonės. Tiesa ta, kad iš puolusios sąmonės kylantys klausimai neturi atsakymo. Net ir Pakylėtasis Mokytojas negali atsakyti į šį klausimą tokiu būdu, kad žmonės galėtų suvokti, kai jie yra toje sąmonėje.

Taip pat galėtume sakyti, kad šie klausimai kyla iš specifinės savasties, ir tol, kol turėsite tą savastį, ji veiks jūsų sąmonę ir nebus jokio atsakymo, kurį galėčiau jums duoti, kad jis jus patenkintų. Šioje sąmonės būsenoje esantiems žmonėms, jeigu pamėgintume duoti jiems atsakymą, ir mes, žinoma, eksperimentavome tai darydami, jie iš karto sugalvos dar septynis klausimus. Ir tai gali tęstis be pabaigos. Būtent dėl to, vėlgi, taikykite mokymą, išmokite atpažinti, kad šie klausimai kyla iš atskirosios savasties, ir tuomet leiskite tai savasčiai mirti, jeigu norite būti laisvi. Esmė čia nėra, mano mylimieji, gauti atsakymą į klausimą. Tai yra dažnai pasitaikantis klaidingas supratimas tarp dvasingų žmonių, ypač tų, kurie yra įstrigę intelekto prote. Jie visada mano, kad, kai užduoda klausimą, turėtų egzistuoti atsakymas į jų klausimą, tačiau esmė čia nėra atsakyti į klausimą. Esmė čia yra išrišti klausimą ir pakilti į sąmonės būseną, kurioje šis klausimas taptų nereikšmingas, nes jūs būtumėte transcendavę savo ankstesnę sąmonės būseną ir klausimas taptų atgyvenusiu. Yra daug, daug klausimų, į kuriuos neįmanoma atsakyti linijišku būdu, tačiau tai nėra mūsų atsakomybė atsakyti į visus žmonių klausimus. Tai yra jūsų atsakomybė pakelti savo sąmonę, kuomet galėtumėte užmegzti labiau tiesioginį ryšį su mokytoju.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels