Dangus

Ką iš tiesų reiškia pakylėjimas?

Klausimas: Norėčiau paklausti apie pakylėjimą. Kai pakylame, visam laikui paliekame Žemę, tačiau ką reiškia, kad pakilus savo sferoje nebėra būtina įsikūnyti kitose planetose? Ką iš tiesų reiškia pakylėjimas? Ar tiesiog baigiame įsikūnyti Žemėje, o gal iš viso baigiame įsikūnyti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Serapio Bėjaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Estijoje 2017 metais.

Na, tai yra pavyzdys to, apie ką kalbėjau, kad mes iki šiol jums perdavėme šiek tiek supaprastintas žinias apie pakylėjimą. Viskas, žinoma, yra sudėtingiau, ir vienas iš šių sudėtingumo aspektų būtent ir apima šį klausimą. Iš tiesų yra būtybių, kurios pakilo iš Žemės, ta prasme, kad jos tapo pakylėtaisiais mokytojais. Daugelis mūsų esame šio proceso pavyzdžiai. Tad, kai tampate pakylėtuoju mokytoju, tai reiškia, jog pakylate į dvasinę karaliją ir jums nebereikia įsikūnyti Žemėje ar bet kurioje kitoje nepakilusioje sferoje egzistuojančioje planetoje. Tačiau ankstesnėse dispensacijose mes taip pat perdavėme mokymą, jog anksčiau buvo privaloma subalansuoti 100% karmos, kad galėtumėte pakilti iš Žemės, o dabar galite pakilti su 51% subalansuotos karmos. Tačiau, žinoma, tai nėra realistiška, kad tebeturėdami 49% nesubalansuotos karmos galėtumėte tapti pilnaverčiu pakylėtuoju mokytoju. Tai reiškia, kad užsitarnavote teisę palikti Žemę, ir jums nebereikia pakartotinai įsikūnyti Žemėje, tačiau dar nepakilote į dvasinę karaliją. Tad kai kurios būtybės, kurios tai daro, gali pereiti procesą, paprastai tai vyksta ne tuomet, kai joms yra likę 49% nesubalansuotos karmos, tai vyksta, kai joms yra likę vos keli karmos procentai, ir jos tuomet gali pereiti šios karmos balansavimo procesą, po kurio gali visam laikui pakilti ir tapti pakylėtaisiais mokytojais.

Tačiau kitiems gali būti naudinga pereiti į kitą planetą, kuri nėra tokia tanki kaip Žemė, ir toliau savo egzistavimą tęsti tenai. Taip pat gali būti pavyzdžiai būtybių, kurios pasiekia tašką, kuomet joms nelieka jokių karminių priežasčių grįžti į Žemę, tačiau jos jaučiasi nepasirengusios visam laikui pakilti ir turi troškimą pereiti į kitą planetą. Yra avatarų, kurie gali pasiekti tašką, kuomet jiems nebereikia įsikūnyti Žemėje ir jie dabar trokšta sugrįžti į natūralią planetą, ir šiek tiek laiko praleisti tenai. Tad gali būti įvairių scenarijų, kadangi, vėlgi, laisvai valiai turi būti leidžiama reikštis, tad tol, kol būtybė trokšta kažką patirti arba pasiekti nepakilusioje sferoje, ji negali visam laikui pakilti ir tapti pakylėtuoju mokytoju. Ir būtent dėl to matėte, kad net ir Jėzus pasirinko prisiimti kitą fizinį kūną Žemėje prieš galutinai pakildamas. Jis būtų galėjęs palikti Žemę ir pereiti į natūralią planetą, kad patenkintų tuos savo troškimus, kurie dar buvo likę nepatenkinti, tačiau jis pasirinko tai padaryti Žemėje, kad galėtų visam laikui pakilti iš Žemės ir todėl galėtų palikti tą įrašą keturiuose žemesniuosiuose planetos kūnuose.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels