Dangus

Kolektyvinis ir individualus pakylėjimas

Klausimas: Regis egzistuoja kažkoks skirtumas tarp Žemės pakylėjimo, kaip apie jį kalba kitos dvasinės grupės, ir individo pakylėjimo, kaip apie tai yra kalbama pakylėtųjų mokytojų mokymuose. Koks yra skirtumas tarp kolektyvinio Žemės planetos pakylėjimo ir individo pakylėjimo? Ir kuris iš jų turėtų būti mūsų prioritetu?

Atsakymas iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Seule, Korėjoje 2017 metais:

Taip, iš tiesų egzistuoja skirtumas, mano mylimieji, kadangi egzistuoja daug klaidingų mokymų, kurie mėgina suklaidinti žmones, skatindami juos nežiūrėti į savo pačių situaciją ir nestoti į konfrontaciją su savo ego, skatindami juos manyti, kad vienintelis dalykas, dėl kurio jiems reikia dirbti, yra Žemės pakylėjimas, ir kad jiems nereikia tirti savo pačių psichologijos. Žemės planeta nepakils tol, kol nepakils visa sfera, ir tai nėra dalykas, dėl kurio jums reikėtų jaudintis šiame gyvenime, galiu jus užtikrinti.

Žinoma, visada egzistuoja galimybė, kad kolektyvinės sąmonės vibracijos (ir ilgesnėje perspektyvoje, net ir materijos vibracijos) gali būti pakylėtos, tačiau tai nėra tas pats kas planetos pakylėjimas. Planetos pakylėjimas iš tiesų nevyksta tokiu pačiu būdu kaip mūsų aprašytas individo pakylėjimo procesas. Dalykas, į kurį jums reikia koncentruotis, ir jūsų prioritetas turėtų būti spręsti savo pačių psichologinius blokus ir eiti keliu link Kristiškumo, idant galėtumėte užsitarnauti savo asmeninį pakylėjimą. Tai pakels kolektyvinę sąmonę ir pakylės visos planetos vibracijas.

Vėlgi, pakylėtieji mokytojai neturi tikslo priversti Žemę pakilti; mūsų tikslas yra įkūnyti Aukso Amžių Žemėje, idant ji toliau egzistuotų fiziniame spektre, nors ir su mažesnio tankumo materija nei tai, ką šiuo metu matote Žemėje, kuomet senatvė, skurdas ir nepritekliai bus transcenduoti. Tai visgi nėra tas pats kas pakylėjimas. Pagal mūsų pakylėjimo apibrėžimą, Žemė nepakils tol, kol nepakils visa sfera. Bet, žinoma, mentalinėje karalijoje egzistuoja labai gudrių būtybių, kurios turi susigalvojusios skirtingus pakylėjimo apibrėžimus, tačiau šie apibrėžimai iš tiesų neateina iš mūsų, ir todėl mes nenorime jų plačiau komentuoti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels