Dangus

Pernelyg aukšta sąmonė kūnui palaikyti?

Klausimas: Svamis Jogananda pasakė, kad, sulaukęs tam tikro amžiaus, mirs, nes jo kūnas negalės pakelti jo sąmonės. Jis pasakė, prieš mirdamas, kad būtent tai yra jo mirties priežastis. Jo sąmonė buvo tokia aukšta, kad kūnas negalėjo atlaikyti šios sąmonės. Ar tai tiesa?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Olandijoje 2017 metais:

Taip, mano mylimieji, buvo ne vienas žmogus, pasiekęs tokį meistriškumo lygmenį, kuriame sąmonė buvo tokia aukšta, kad fizinis kūnas nebegalėjo jos pakelti. Iš esmės tai nutinka visiems, kurie pasiekia 144 sąmonės lygį vis dar tebebūdami fiziniame kūne.

Galėtume į tai pažvelgti iš kitos pusės ir sakyti, kad jūsų sąmonė yra tokia aukšta, jog negalite likti kūne. Tačiau taip pat galėtume išreikšti tai ir kitaip, sakydami, kad net ir kūno atomai, molekulės ir ląstelės negali pakelti iš žmogaus aukštesnės esybės ateinančių vibracijų.

Tam tikrais atvejais tai iš tiesų nutiko, ir tai taip pat siejasi su tam tikrais žmonėmis, kurie sugebėjo pasakyti: „Aš dabar sąmoningai pasitraukiu iš kūno ir palieku šį kūną.“ Kai kuriais atvejais jie pakilo, kitais atvejais dėl įvairių priežasčių nepakilo, bet pasirinko sugrįžti atgal į įsikūnijimą kitoje situacijoje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels