Ar mirsiu mirus mano ego?

Klausimas: Myliu Dievą ir pakylėtuosius mokytojus ir visiškai atsiduodu Dievui. Kai medituoju ir jaučiu savo kūne aukštyn kylančią energiją, staiga pradedu bijoti, kad mano ego mirs. Bijau to, kas gali nutikti visiškai mirus mano ego. Tačiau noriu įveikti šią baimę ir iki galo mylėti Dievą ir mokytojus. Girdėjau, kad net ir mirus mano ego, aš nemirsiu, bet išsiplėsiu, tačiau negaliu paleisti savo baimės. Ar galite man kažką patarti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Seule, Korėjoje 2017 metais:

Su dvasiniu augimu susijusi baimė visada yra į jūsų aurą puolusių būtybių įdiegtas implantas arba kablys. Jūs, visų pirma, turite priimti sprendimą, kad suvokiate, jog esate puolami tamsos jėgų. Turite kviesti Arkangelo Mykolo dvasinę apsaugą ir išsakyti prašymus Astrėjai, kad būtumėte išlaisvinti nuo bet kokių saitų su šiomis jėgomis.

Ir tuomet jums taip pat reikia daryti tai, ką jums daug kartų sakėme daryti: ieškoti psichologinių šablonų. Kažkuriuo metu priėmėte sprendimą apie tai, kas nutiktų, mirus jūsų ego. Egzistuoja kažkokia priežastis, dėl kurios galvojate negalėsiantys išgyventi be ego, ir turite atrasti šį sprendimą. Tai reiškia, kad pirmiausia jums reikia transformuoti baime grįstą energiją, dėl kurios jums skausminga arba sunku pažvelgti į šį sprendimą. Ir tuomet jums reikia siekti įgyti aiškumą, kuris jums leistų pamatyti sprendimą ir jį panaikinti. Tai NEĮVYKS automatiškai, tačiau daugelis invokacijų, kurias mes jums perdavėme, iš tiesų gali jums padėti.

Turite knygas, kurios buvo išverstos į korėjiečių kalbą, pavyzdžiui knygą apie bendravimą iš širdies, kurioje taip pat yra duodamas mokymas apie septynis spindulius, ir tai yra gera knyga, nuo kurios galite pradėti. Taip pat ir daugelis kitų mūsų knygų, kuriose yra duodamos invokacijos savęs gydymui, gali jums padėti. Gali prireikti šiek tiek laiko išspręsti tokius dalykus, nes jums reikia atrasti gilesnį sprendimą, kuris jus privertė abejoti, kad išgyvensite mirus jūsų ego.

Taip pat turite suprasti, kad paprasčiausiai neįmanoma visam jūsų ego iš karto mirti. Ego miršta tik po vieną dalelę. Nė vienas iš mūsų negalime atlikti tokio milžiniško šuolio, kad visas ego mirtų vienoje situacijoje. Žinau, kad yra žmonių, kurie teigia patyrę dramatišką patyrimą ir nušvitę po šio patyrimo, ir jie tai interpretuoja, kad juose nebeliko jokio ego. Tiesiog noriu jums pasakyti labai paprastą faktą, mylimieji. Jeigu esate fiziniame įsikūnijime, jeigu esate fiziniame kūne, vis dar tebeturite savyje ego elementų, nes kitaip negalėtumėte išsilaikyti fiziniame kūne.

Naivu galvoti, kad galite išgyventi vieną dramatišką patyrimą, per kurį mirtų visas jūsų ego, ir jūs dabar jau būtumėte išsilaisvinę nuo ego ir nušvitę visam likusiam gyvenimui. Miršta tik dalis jūsų ego. Jeigu leidžiate sau tikėti nebeturintys jokio ego, tuomet esate beveik blogesnėje padėtyje nei buvote prieš išgyvendami tą patyrimą. Tad jeigu suprasite, kad miršta tik nedidelė dalis jūsų ego, jums bus lengviau išvengti šios baimės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels