Ryšio pajautimas su AŠ ESU Esatimi ir atskirosios savastys

Klausimas: Kokiais būdais mano atskiroji savastis trukdo man priimti ir gauti meilę iš mano AŠ ESU Esaties?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Į šį klausimą nėra vieno atsakymo, kadangi tai priklauso nuo to, apie kurią atskirąją savastį čia kalbi. Yra daug skirtingų atskirųjų savasčių ir jos visos turi skirtingus būdus tai daryti, tačiau galėtume sakyti, kad joms visoms bendra yra tai, kad jos kažkokiu būdu iškreipia jūsų tapatumo jausmą, tad jūs arba negalite patirti ryšio su savo AŠ ESU Esatimi arba negalite, pavyzdžiui, priimti, kad esate verti gauti meilę. Ir jums reikia į tai pažvelgti, ir mes jums perdavėme daug įrankių ir mokymų, kurie gali padėti jums tai pajausti.

Jums iš esmės reikia pažvelgti į Jėzaus jums perduotą jūsų dvasinio modus operandi koncepciją – kaip jūs žiūrite į savo AŠ ESU Esatį? Kaip žiūrite į save santykyje su savo AŠ ESU Esatimi? Ir tuomet galite kažkiek pajausti, kokias turite savastis, kurios iškreipia jūsų ryšį su savo AŠ ESU Esatimi. Jos iškreipia jūsų požiūrį į tą ryšį ir galbūt verčia jus jausti, kaip sakiau, kad nesate verti, nesate pakankamai geri, kad jums reikia pasiekti tam tikrą būseną, kad taptumėte verti kažką gauti, ir tai yra vieni iš dažniausiai pasitaikančių būdų, kuriais atskirosios savastys trukdo žmonėms.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels