Vidinis dialogas

Klausimas: Kodėl kai kurie žmonės nepatiria vidinio balso, taip pat dar žinomo vidinio dialogo pavadinimu? Tai yra balsas, kurį kai kurie žmonės girdi savo galvoje, kuris padeda jiems permąstyti dalykus, priimti sprendimus arba pasikartoti kažką, ką norime pasakyti garsiai.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Korėjos konferencijoje.

Na, yra žmonių, kurie yra labiau orientuoti į regėjimą nei į klausą. Jie labiau mąsto ne žodžiais, o vaizdais. Jiems yra natūralu nevesti vidinio dialogo žodžiais. Tačiau taip pat reikėtų pasakyti, kad tie, kurie veda šį vidinį dialogą, su jais tai gali vykti dėl to, kad dvi pasąmonės savastys veda šį dialogą tarpusavyje. Jeigu esate intuityvesnis žmogus, jūs, žinoma, taip pat dialogą galite vesti su savo Kristaus AŠ ar netgi su pakylėtuoju vedliu.

Tačiau dažniausiai vyksta ne tai. Žinoma, yra žmonių, kurie girdi vidinius balsus, ir tai yra žemesnės jėgos, kurios projektuoja žodžius į jų protus, ir tai dažnai gali būti labai trikdanti patirtis. Egzistuoja įvairūs šio reiškinio aspektai. Ką galiu bendrai pasakyti, yra tai, kad kildami vis aukščiau link 144 sąmonės lygmens, turėsite vis mažiau ir mažiau šio vidinio dialogo, ir pereisite į didesnio neutralumo ir ekvilibriumo būseną, kurioje tiesiog gausite impulsą iš savo AŠ ESU Esaties ir jį išreikšite, ir jums nebus būtina iš pradžių pravesti dialogo apie tai savo galvoje. Galėtume sakyti, kad laikas nuo impulso iki veiksmo sutrumpės, nes nebejausite reikalo perkratyti visko savo galvoje prieš kažką įgyvendindami.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels